Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire kínos ha a fiatal...

Mennyire kínos ha a fiatal alkalmazottam sokkal magasabb színvonalon él mint én?

Figyelt kérdés

Nem is értettem miért dolgozik, 19 éves csaj. Az apja feltétele volt, hogy az egyetem mellett kitanulja a szakmát és utána vesz neki egy saját céget! Nagyon vicces, de nekem egy 4 éves Ford Mondeom van, a csaj meg a legújabb Mercedes GLE AMG terepjáróval jár be, pedig ö van a legalacsonyabb pozicióban. Január elején is kért 10 nap szabadságot, mert nyaralni ment a Maldív szigetekre. Folyamat szabadságon van amúgy, mert évi 6-8 alkalommal megy külföldre (Thaiföld, USA, Bali, Japán, Hawaii, stb).

Elég furcsán jön ki a dolog, de legalább minimálbért kér csak. A munkatársakat is frusztrálja, hogy minden nap nézik azt, hogy ök 10-20 év melóval sincsenek sehol hozzá képest.


2021. febr. 8. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

'A munkatársakat is frusztrálja, hogy minden nap nézik azt, hogy ök 10-20 év melóval sincsenek sehol hozzá képest.'

Nem a lány frusztrálja a munkatársakat, hanem a saját sikertelenségük.

2021. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Ez nem az ő problémája, hanem a kollégáké meg a tiéd, az, hogy másoknak komplexusa van mellette, nem neki kell megoldania.

Amúgy meg az életszínvonal nem mindig reprezentatív a vagyonra vonatkozóan. Van, aki félretesz meg spórol, kuporgat, más meg minden fillért elkölt.

Ezen kívül én pl csomó olyan embert ismerek, aki gyalázkodik hogy xy már megint külföldön van, de közben ő maga nem is vágyik külföldre vagy nem is igyekszik kimenni, csak jó ürügy másokat pocskondiázni emiatt.

2021. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi a baj? Nem a fizetéséből él. Vagy felvág vele? Érezteti veletek, hogy ő több? És mi az, hogy "alkalmazottam"? Bocsásd el, ha nem tetszik!
2021. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

#3

Ja, milyen értelmes indok is, hogy xy-t el kell küldeni, mert a kollégák bepisilnek a mercijétől.

2021. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Mi is soszkor röhögtük amikor a 4 oras reszmunkaideju adminisztrator aki semmit nem tud milyen kocsikkal jár be melozni amiket a ferja ad neki es keres 50 ezreket :D meg egy senki kb.

Olyan röhejes az egész.


A kiscsaj ha ennyire tanul hogy csak logni fog egy céget plane nem fog tudni elvezetni.

Sajnálom az apját.

2021. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
*csak lógni tud a melobol es a legutolso pozicioban van..hát. az vmi siralmas
2021. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy munkaviszonyban X nap évi szabadság van, aminek a felét a munkáltató határozza meg, mikor adja ki, és nem vagy köteles ezen felül fizetés nélkülire engedni.

Nem lehet így se szakmát kitanulni, se egyetemet végezni, ahol kötelező jelenlétek, számonkérések vannak.

Egy fenékkel egy lovat...

2021. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy hasonló munkatársam.Raktáros meló,jött a srác,tett vett,jó nagy dumája volt.Aztán egyik nap feltűnt,hogy milyen csoda terepjáróval jár be,meg legújabb 3 kilós telója van.Aztán kérdezgettük,hogy hogyan van ez?Felhúzta a nadrág szárát gps nyomkövető,feltételes szabad láb,aztán mondta,hogy annyira unalmas már neki otthon,hogy inkább eljött pakolászni arra a 2 hónapra amíg lekerül róla.A cég meg örült neki,mert 170et kap havonta egy feltételes alkalmazása után.Ezt sem tudtam addig.

Szóval vannak ilyenek.


De van több ilyen szempontból fura munkatársam manapság.

Az a srác is jött 15 millás kocsival.Kérdeztük hát te?Ja én,raktárvezető majd logisztikai vezető voltam 20 évet,de mivel most nincs sehova felvétel,otthon ülni meg unok,ezért jöttem hozzátok pakolászni.


A másik a targoncavezetőnk.Olyan jól nyomja,hogy mindenki azt hitte évtizedek óta csinálja.Aztán kiderült,hogy az első hullámban bezárta a boltjait ő is valami 15 év vállalkozói lét után,mert eltűntek a vevők.Most pár évig eltargoncázik amíg lemegy a dili mert otthon unalmas neki,aztán megy vissza.Addig meg neten árul.


Sima fura emberek meg természetes hogy vannak most,mert komplett ágazatok csődöltek be.Szóval szakácsok,szállodások,személyi edzők,olyanok akiknek eddig köze nem volt a logisztikához.

Ilyen bábeli zűrzavarban és széles társadalmi repertoárban meg egyre kevésbé kirívó,hogy ilyen milliomosok végzik ugyanazt a melót.

2021. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kamu a kérdés, de biztosan túlzás...


Amúgy meg minek foglalkoznak vele a többiek? Éljen mindenki úgy ahogyan jónak látja. Ha rombolja nálatok a légkört akkor meg küldd el.

2021. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a vilag civilizalt felen nincs es nem kerdes.
2021. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!