Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarországon elég magas a...

Magyarországon elég magas a munkanélküliség itthon?

Figyelt kérdés
Vagy ez tényleg komplikáltabb, mint ahogy látszik?

2021. febr. 9. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Elég nagy
2021. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Megítélni sem lehet, mert 3 hónap után a munkanélküliek nem kerülnek be a statisztikába. Ha körbenézek, kb. sírhatnékom van. Amúgy szorgalmas, jó emberek vannak munka nélkül. (Vidék.)
2021. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, szerinted nem láttál sok hajléktalant?

Németországban sok helyen voltam már, egyet se láttam...

2021. febr. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Igen, nagy, csak a kipcsak FőVezír tök mást mond, mutattat ki erről, ami szégyen őrá nézve.

Érdemes lenne kimenni az utcára, és nézelődni, kik vannak kint, majd abból leszűrni dolgokat.

2021. febr. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sok hajléktalan? Falun élek, de nem igen láttam sokat, amíg a városban voltam. Németország szerte a 2,7 millió megvan, és a kérdés Magyarországról szól, nem vagyok kíváncsi más országéra. Fővezírünk mond mindent, de Ő is ott van ahol, egészed addig míg hagyják. FB-on elég sok olyan posztot látok, ahol különböző féle fajta emberek vannak, akik konkrétan kiposztolták hogy keresnek munkát. Szóval szerintem is van baj.
2021. febr. 10. 10:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Trükközünk a számokkal, szóval senki sem tudja mennyi lehet a valós arány.
2021. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lehet, ha kiderülne az igazság, az sokkalta rosszabb lenne, mint a hazugság. Mondjuk a KSH sem tudta kiadni az adatokat 2020 Decemberéről.


[link]

2021. febr. 10. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Felfogod, hogy a KSH adataiban nincsenek benne azok, akiknek több mint 3 hónapja nincs munkájuk? Mert ők kikerülnek a statisztikából. A KSH egy gittegyletté vált sajnos. Én Budapesten élek, a Blaha, a Nyugati környéke tele van hajléktalanokkal, a 4-6 villamoson, a HÉV-en rengetegen vannak sajnos. A Fidesz kiirtja a társadalomból a szolidaritást, hogy a társadalmi csoportok ne lépjenek fel egymásért. Oszd meg és uralkodj :( Ezért nem áll ki a nagycsaládos a szingliért, a középosztálybeli a hajléktalanért és lehetne sorolni. Sajnos nagyon rossz a helyzet és sokan nem is látják, hogy akárcsak szomszédos országokban is mekkorát fejlődtek az elmúlt 5-10 évben, míg mi maximum stagnáltunk.
2021. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
magas
2021. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!