Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az elmúlt évekhez kèpest,...

Az elmúlt évekhez kèpest, mièrt növekedett meg a főnökök jelentősège a munkahelyen a dolgozókhoz képest?

Figyelt kérdés
Azt vettem èszre, hogy szinte minden a főnökökről szól a munkahelyeken. Elakarsz menni 10 perc szünetre, akkor elég körülmènyes az egèsz. Szólsz, hogy kiveszel 10 percet. Oké, de megadott időn belül kell kivenned máskor az a vàlasz. Jó, akkor máskor úgy intézed, hogy megfelelő legyen a felettesednek. Mikor màskor abban az idősávban veszed ki a szünetet, ahogy emlìtette, az lesz a válasz, hogy legközelebb hamarabb intézd. Tehát, a kikötései mindig vàltoznak, olyan indokkal szolgál ezekre a szituációkra, ami nem állja meg a helyèt az emberek szemszögèből. Szerveznek a munkáltatók programokat, belső elégedettsègi felmèrést, mindent, ami a boldogabb lègkörhöz kell, de ezek azèrt feleslegesek, mert a dolgozók bábunak èrzik magukat. Ezek csak látszatintézkedèsek, hogy az alkalmazottak is szàmìtanak. Ha számìtanànak, akkor lenne a munkàjuknak jelentősège, lenne beleszólásuk a dolgok alakulàsába, nem basáskodnának felettük, a fáradozásaik értèkelésre kerülnènek. Mi lehetett az a fordulat, ami miatt a főnökök az elmúlt èvekhez kèpest, leginkàbb ők a fontosabb összetevői a munkahelyeknek? 40/F
2021. febr. 9. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma 40F vagy?
2021. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lesz holnap szülinapom.
2021. febr. 9. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Sok a seggnyaló!

Nálunk a gyárban 120 ember dolgozik.

Ebből kb.. 35 a dolgozó munkás akik a profitot termelik a maradék meg a főnökség.

Olyan emberek osztják az észt pl.. termelésvezetők vagy műszakvezetők akiknek semmilyen tapasztalata sincsen az adott pozícióban.

De mivel jó barát vagy rokonja valakinek kapjon egy főnöki állást.

Mivel semmilyen tapasztalatuk nincsen olyan szinten basszuk át őket ahogy azt már nem szégyelljük és még el is hiszik. :D :D

2021. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hála az eg h nem dolgoztam ilyen helyeken. 1 ilyen volt az ügyfélszolgálat ahol meghatározott iďőszakban vehetted ki a szüneteket. Na pont ezért s másért is hagytam ott. Ezen kívül rugalmas irodai helyeken dolgoztam. Ahol a lényeg az volt h a feladat el legyen végezve.
2021. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látom hogy nem tetszett az igazság, ezért lettem le pontozva?
2021. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!