Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkakörökben van a...

Melyik munkakörökben van a legkevesebb stressz?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Például a könyvtáros, portás elég chilles munkának tűnik. Egyébként a monoton munkák többnyire. Viszont ez kb munkáltatófüggő. Bárki kivonat egy idegbeteg főnököt. Vagy legyél főnök, bár az sok felelősség, azaz stresszes.
2021. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ott ahol nem kell felelősséget vállalnod semmiért, de kapsz annyit, hogy ne kelljen aggódni a megérhetőséged miatt is.
2021. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, amelyiket tényleg szereted csinálni, és inkább magadnak csinálod, saját vállalkozásban.

A monoton munkát nem mondanám stresszmentesnek. Sőt, egy idő után kifejezetten idegesítő lesz, és hamar kiéghet az ember. Ha főnök vagy egy nem saját vállalatnál, akkor az is nagyon durva stressznek teheti ki az embert.

Engem például az is leköt, nem érzem a nyomást, ha rugalmas a munkaidő és kint a szabadban is végezhetem akár.

2021. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Én kasszaskent voltam a leg stresszesebb mert nehezen viseltem a sok embert. Eredeti szakmámban dolgozok most mar, nagyobb a felelősség, komolyabb a munka de jobban erzem magam , igaz itt nem emberekkel dolgozom. Szóval ez beállítottságtól is függ.
2021. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A felelősséggel növekszik a stressz, ahol pedig kevés a felelősség, ott 200 alatt keresnek. Tehát ilyen munkára van szükséged.
2021. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

A minimálbéres semmit tevő kamu őrök és portások.

A fizetés növekedésével arányosan nő a stressz foka is

2021. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kinek mi okoz stresszt.


A pénzhiány is tud stresszt okozni.

2021. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg, hogy ki hogy tudja kezelni a stresszt.

Vagy hogy tudja kipihenni magát szabadidejében.


Ehhez kell a jó társaság, illetve hogy ne stresszeljen. Még sok pénz sem kell hozzá, a lényeg, hogy jól érezze magát, ha kikapcsolódik.

2021. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!