Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A jó fénykép fontos az önéletr...

A jó fénykép fontos az önéletrajzban?

Figyelt kérdés

Állást keresek, olyan helyeket pályázok, ahol 1 év vagy 3-5 év tapasztalatot kérnek. Én 2014 őszén kezdtem a szakmámban. Sehonnan még csak fel sem hívnak. Jártam HR tanácsadásra, megszakértették, hogy kék vagyok, és hogy jó helyen vagyok (könyvelés). Átnézték az önéletrajzom, volt interjú felkészítés. Még sem hívnak be sehová.

Lehet egy rossz fénykép miatt? Nem tudok másra gondolni.

Nem csücsörítek/rib@n.ckodok, a háttér egy színű,világos kék ing, sötétkék ruha. De nem vagyok fotogén, olyan semmilyen. Lehet ez az oka, hogy nem keresnek?


2021. febr. 19. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az esélye (ha a cég normális) egyenlő a nullával
2021. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató.
2021. febr. 19. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 1. írja, viszont nem idegesíteni akarlak, de engem hívtak fel úgy többször, hogy szimpatikus vagyok a képem alapján, ilyesmi embert kerestek.

Nem mindig kaptam is meg az állást, de foglalkoztak velem.

Az én képem se ribizlis, mosolygok rajta és ennyi. Szép nagyon nem vagyok, úgyhogy kérdőjel.

2021. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó fotó fél siker, de ha nem tudsz mellette jó önéletrajzot köríteni akkor sokat nem ér. Ha elfogadsz egy tanácsot, olyan helyekre nem pályázol ahol 3-5 év tapasztalatot kérnek. Az szokott működni ha pályakezdőként olyan helyekre jelentkezel ahol 1-3 év tapasztalatot kérnek, ha van előtte szakmai gyakorlatod.
2021. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!