Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell leragasztani a...

Miért kell leragasztani a telefon kameráit ha belépek a gyárba?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen hallom, hogy csak így engednek be, nehogy fotót készíts bármiről. Mennyire etikus ez? Jogszabályilag nem támadható?
2021. febr. 19. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen etikus.

Azt is mondhatnák hogy be sem viheted. Így legalább lóghatsz a telódon néha ha már függő vagy.

2021. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
és mi ezzel a baj? nem bírsz ki pár órát szelfizés nélkül, nem kell gyárba menni. képzeld, apámnak telefonja és gépe is olyan van, amin fizikailag nincs is kamera, mert máshogy nem engedik be a területre se...
2021. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Én tapasztaltam ezt mikor sofőr voltam,volt amikor le kellet adni a telefont és pont akkor kellet várakoznom külföldön 7 óra hosszát,mit ne mondjak a főni már sokszor hívott. 😃
2021. febr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Jaj bocs nem válaszoltam.

Szóval azért kell mert ne hogy le fényképezd a benti dolgokat,ma már mindenki mindent ki posztol ami számára érdekes ami lehet hogy még titkok mivel csak jövőre tervezik be mutatni pl autóknál.

2021. febr. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ipari kemkedes ellen ertheto.
2021. febr. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk titoktartási szerződést is írattak alá velünk, a telefont meg csak az öltözőben lehetett használni.
2021. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az érzékeny információk kiszivárogtatását, megszerzését akarják ezzel megakadályozni. Nincs ebben semmi különös - az információ központú világban. Ahol dolgozom, be sem lehet vinni rádiótelefont - se bekapcsolva, se kikapcsolva! Nekem ez természetes, mert ez az egyik feltétele annak, hogy ott dolgozhassak, ahol dolgozom. Sőt, van olyan munkakör is, ahol ablakot sem lehet nyitni, - mert gyakorlatilag nincs (biztonsági okokból)! -Pl. légvédelmi harcálláspontokon, polgárvédelmi objektumokban, szigorúan titkos információkat védő objektumokban... Van, ahol rádiófrekvenciásan leárnyékolt helység a munkavégzés helye, - ez a lehallgatás ellen van kitalálva és nem csak filmekben létezik. Bajban azok vannak egy ilyen helyen, akik betegesen ragaszkodnak a digitális szexuális partnereikhez, - mint a laptop, tablet, rádiótelefon. Azokat az embereket, akik vállalnak ilyen extrém környezetben munkavégzést, általában jól meg is fizetik - és ez nem véletlen.
2021. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mire vagy még kíváncsi? Miért emelted ki a kérdést, szerintem minden leírtak a válaszolók.
2021. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!