Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Merjek munkahelyet váltani...

Merjek munkahelyet váltani ebben az esetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 és fél éve dolgozom egy cégnél, a munkatársaimat nagyon kedvelem, a fizetés sem rossz, viszont szakmailag semmit sem fejlődöm.

Lassan másfél éve úgy kuncsorgok, hogy adjanak valami munkát. Az utóbbi időben rengeteg az olyan hét amikor bemegyek, leülöm a napi 9 órát és jóformán semmit vagy nagyon minimális munkát kapok. Mikor rákérdezek, hogy lesz-e normális munkám, mindig csak az a válasz, hogy majd lesz.. De ez megy már másfél éve. Mostanában állandóan ezen stresszelek, és úgy érzem rámegy az egészségem is.


Egyetemet végeztem, és úgy érzem, hogy minden, amit a szakmai gyakorlati helyemen anno nagyon tudtam, az ködbe vész, mert itt ha kapok is munkát, az utóbbi időkben csak adminisztratív, szkennelős néhány perceseket.


Sokszor eszembe jut, hogy váltanom kellene, de sajnos a környéken nagyon kevés a lehetőség, nehéz számomra a beilleszkedés is és félek az ismeretlentől.


Nem tudom mit tegyek.


2021. febr. 19. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Épp a napokban olvastam egy "life pro tippet" redditen, pedig amúgy elég nyilvánvaló: akkor válts, ha már találtál másik munkát, nehogy munka (fizetés) nélkül maradj sokáig. De amúgy persze, fontos a fejlődés!
2021. febr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talalsz masikat ezt elintezhetned nekem. Szivesen ellognak 9 orat
2021. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én maradnék még idén,most válság van,nehéz újat találni,ott próbaidős leszel,bármikor indok nélkül elküldhetnek.

Összetenném a két kezem egy ilyen állásért,sztm nem most van itt az ideje a szakmai fejlődésnek.

Esetleg képezd magad,kezdj el nyelvet tanulni,ilyesmi...

2021. febr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit tennék hozzá, hogy amíg nem váltok, addig igyekeznék képezni magam. Ha számítógépem lenne, akkor videókat nézni. Ha nem lenne, könyvet olvasni vagy fülhallgatóval hallgatni podcastokat vagy nyelvleckéket.
2021. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!