Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ausztriai munkát hogyan...

Ausztriai munkát hogyan találhatnék?

Figyelt kérdés

munkaközvetítőket nézegettem, de vagy nagyon gyanúsok, vagy nem válaszolnak

vendéglátós munkát(pultos-barista, felszolgáló, konyhai kisegítő) keresnék középfokú nyelvtudással, tapasztalattal

milyen oldalakon, csoportokban tudnék nézelődni?

ha valakinek hasonló tapasztalata van, akkor azt megköszönném



2021. febr. 20. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nincs kint ismerősöd, aki tudna segíteni? Németországban nem gondolkodtál? Vannak németországi magyaroknak fb csoportok, ahol rendszerint tesznek fel hirdetéseket. De jól meg kell őket is nézni mennyire megbízhatóak. Lehet, hogy éppen ausztriai csoportokban is találnál. Lehet a covid miatt egy picit nehézkesebb lehet
2021. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen csorptok facebookon,pl Bécsi,Graz,Linz,Salzburg stb... csoportok ott lehet hogy tudnak segíteni.

Én úgy csinálnám hogy személyesen mennék el sok helyre,ha nem sikerül sehol amit kétlek akkor kirándulásnak fognám fel.

Sok sikert.

2021. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mégis mi a francot vársz, hol töltötted az elmúlt fél évet, a kerti tó mélyén? kurz benyalt az egészséges miniszterének, és rájött, hogy boldoggá tenni párszáz hisztizőt lényegesen fontosabb, mint életben tartani az országát... se vendéglátás, se turizmus, de kereskedelem és szolgáltatói szektor is csak elvétve létezik még...
2021. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ams.at

De mostanában nem fogsz találni vendéglátásban munkát

Még annak is nehéz most aki kint lakik...

2021. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én azt tanácsolnám, hogy kezdésnek olyan helyre jelentkezz, ahol ilyenkor sincs megállás. Mondjuk élelmiszeripar. Akár raktárak vagy előállító üzemek. Tapasztalatot is szerzel. Bírsz majd lakást kivenni. Ha meg vissza jött az élet a covid után akkor meg biztosan rengeteg felvétel lesz olyan helyen, ahol dolgozni szeretnél
2021. febr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat

(a kerti tóból érkező válaszadónak pedig, úgy gondoltam, evidens hogy nem akkor akarok pincér lenni, amikor gyakorlatilag nincsenek pincérek)

2021. febr. 21. 18:32
 7/7 anonim válasza:

Szia.


Én is évek óta kint dolgozom. Elsősorban az ams.at oldalán keresek mindig, ha valtasra kerül a sor. Érdemes még a hogastjob, hotelcareer.at oldalakat is figyelni.

2021. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!