Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha el akarom...

Mit csináljak ha el akarom érni, hogy munkára alkamatlannak találjanak és kapjak segélyt?

Figyelt kérdés

MÁr középsuli után eldöntöttem, hogy nem akarok senkitől függni. Nagyon sok rossz tanárom volt akik soha nem álltak ki mellettem osztálytársaim egy része számára kedvelt célpont voltam. Gyűlöltem az általánost és gyűlölöm az embereket. Soha nem akarok egy senkiházi főnök szolgája lenni miközben a csatlósai ott is engem cseszegetnének mindezt éhbérért.

Olvastam egy srácról, aki megkárosította magát, hogy munkára alkalmatlan legyen. Ez működhet? Mire adnak támogatást, ha akár csak minimális pénzt, de amiből tudok kivenni egy albérletet és ott elleni a következő pár évben aztán majd lesz valahogy kötél vagy érvágás.

A kiírásom sokaknak ellenszenves lesz, de mégis kérem, hogy normális válaszokat írjatok.



2021. febr. 21. 23:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Szúrd ki a szemed, lyukaszd ki a dobhártyád, ilyesmiken gondolkozz. Amúgy a normális ember ilyenkor inkább vállalkozást indít, nem pedig károsítja magát. Szakemberre van szükséged!
2021. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Menj pszichológushoz és szedd össze magad.
2021. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Jó érzés tudni, hogy van, aki még nálam is elcseszettebb fejben...
2021. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pasi, aki a biztosítási díjért levágatta a lábait a vonattal, de kiderítették, hogy öncsonkítás, semmit sem kapott.
2021. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnak rokinyugdíjat öncsonkításra, de a rendes rokisok is a munkával töltött éveik arányában kapnak, nagyon keveset, abból nem fog szobára telni, de ágyrajáróságra sem. 50 ezerből kukázva fogsz élni.
2021. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Szerintem probalj talalni olyan munkat amiben az oromod leled es lehetsz sajat magad fonoke.
2021. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz támogatást kapni, mehetsz leszázalékolt munkára.


Vagy összekaparod magad vagy kötél de ezt most döntsd el.

2021. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A rokisághoz kérik a betegséged történetét, évekig a kezelési, kórházi tartózkodási papírokat. Már fél lábbal sem rokinyugdíjaznak. Kolduljál, ha ennyire büdös a munka.
2021. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
24 000 Ft körüli összeg, amit 1 év után kapsz, addig semmit. Mire elég?
2021. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

"nem akarok senkitől függeni"

Azzal ugye tisztában vagy, hogy ha valamilyen módon el is érnéd hogy megváltozott munkaképességűnek nyilvánítsanak és rehabilitációs ellátásban részesülj, akkor is egy függő viszonyban lennél, csak nem a munkáltatóddal, hanem az állammal, ami a leszázalékolással kapcsolatos törvényeket és feltételeket bármikor megváltoztathatja?

Egyébként el kell keserítselek, sokan még egy rendes munka mellett is alig tudják magukat fenntartani, nemhogy így.

2021. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!