Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a Boschban operátorként...

Milyen a Boschban operátorként dolgozni?

Figyelt kérdés

Nehéz munka vagy könnyen megtanulható?

Milyenek a kollégák? Új dolgozókkal normálisak?

Voltam már bent az interjún, az interjú után körülbelül 2 óra múlva fel is hívtak, a szerződés ajánlat miatt, de a bér ajánlat hallatán eléggé elgondolkodtam, hogy elvállaljam-e.

Van egyébként végzettségem (rendszergazda), de a környéken nem igazán van a szakmámban munkalehetőség.



2021. febr. 25. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miskolc ?

Pocsék.... nekem az egészségem ráment , így otthagytam. Kollégák szempontjából változó, sok a fiatalabb korosztály vannak jó fejek, nagyban számít milyen a sorvezetőd is.

2021. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve az egri boschban voltam, a fizu egész jó volt.

A munka tűrhető, a műszakvezetők rendesek voltak. A kollegák is, senkivel se volt gondom.


A miskolciban nem voltam, csak hívtak volna, sokkal kevesebb a bér és egy jó visszajelzést se olvastam.

2021. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jajj, bocsánat, véletlenül lehagytam, hogy melyikről lenne szó, maklári Bosch.

2021. febr. 25. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben képezném magam és figyelném az állásajánlatokat. Egerben nemigazán sok munkalehetőség van,a fővaros felé kellene orientálódnod. Az operátori munkakör fizikai munka,ott tudtommal 12 órás. Ideiglenes megoldásnak jó,de nem szabad beleragadni.
2021. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Ha még él a kérdés.


A munka fizikailag könnyű, viszont pörgős. 12 órából 11 óra 10 percet dolgozni kell folyamatosan. Általában, ha látható a fejlődés és dolgozni akarás, akkor semmi gondod nem lesz.

2021. márc. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!