Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz, ha 23 évesen...

Mennyire gáz, ha 23 évesen nincsen munkahelyem?

Figyelt kérdés
2020 júliusában végeztem el az egyetemet (Sapienta EMTE, Marosvásárhely, Románia), közegészségügyi szakon. A covid miatt egyből nem akadt semmilyen munkahely, így nyáron nem is erőltettem. Ősszel kezdtem nekifogni keresni, de vagy nem találtam semmit vagy pedig az elküldött önéletrajzomra és motivációs levelemre nem válaszoltak. Sajnos a román nyelvet nem beszélem valami folyékonyan, így nem minden munkahely jöhet szóba és külföldre sem szeretnék még menni. Mit tehetnék, hogy végre találjak egy olyan munkahelyet ami megfelel nekem? (Volt esélyem dolgozni, de 3 váltásban és azt nem tudtam volna összeegyeztetni a barátnőmmel).

2021. febr. 26. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Nem annyira gáz szerintem.Fogsz találni úgyis előbb vagy utóbb.Ha közben meg tudod oldani az alap szükségleteidet akkor nincs olyan nagy baj de ha nem vagy nehézkesen akkor persze gáz.
2021. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz Romániából elköltözni, akkor én a helyedben amíg nincs munkám, rágyúrnék a románra. Az nem árthat.
2021. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!