Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vizsga igazolás?

Vizsga igazolás?

Figyelt kérdés

Veszprém megyében dolgozok egy raktárban, áruleszedést végzek egy vezetőállásos targoncával

(3313),lehetőség nyílt,hogy vezetőüléses targocás lehessek ezért február 8-án Pesten megcsináltam a vizsgát a federaltrustnál azt mondták,hogy 30 napon belül megjön a gépkezelői jogosítvány,de lehet,hogy csúszni fog ez az egész és a koronavírusra hivatkoznak.


Ezzel két problémám van nincs nálam a jogsim és így dolgozok amit nem szabadna és nem is tudnak a melóba, a másik,hogy jó lenne ha minnél előbb megjönne mert már elég türelmetlenek a főnökök és nekik is jól jönne egy plusz targocás.


Én a federaltrustnál kértem igazolást a vizsgáról,ott van a pecsét, aláírás, dátum,hogy sikeres vizsgát tettem,de a főnök nem fogadja el,mert neki hivatalosabb dokumentum kellene.

A federaltrustnál volt a vizsga,de nem ők állítják ki a jogosítványt hanem valaki más

Én ezzel a problémával kihez tudnék fordulni,hogy adjanak ki egy hivatalos igazolást?


2021. márc. 5. 07:29
 1/1 Paczalos István ***** válasza:

Legfeljebb annyit tudsz csinálni, hogy az oktatást végző cégnél kikéred a felügyeleti szervük elérhetőségét, és írsz nekik egy panaszt, indokként beírod, hogy a munkahelyed van veszélyben a bizonyítvány kiadásának késése miatt. Mondjuk rá, evvel se vagy kinn vízből, mert itt is 30 nap az átfutási idő..


Más út nagyon nincs, legalábbis én nem tudok róla..

2021. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!