Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki a Lidl-ben a pékség...

Aki a Lidl-ben a pékség részen dolgozik, hetente hányszor kell bejárnia? Egy műszak mettől meddig tart?

Figyelt kérdés

Érdekelne a munka, de előtte körbe szeretnék kérdezni.

Köszönöm előre is.


2021. márc. 6. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok hogy nincs állandó pék a Lidl-nél úgy müködik a dolog hogy mindenhova beosztanak egy darabig, mert bármikor mindenhol helyt kell állnod az üzletben, tehát tulajdonképpen univerzális csicska vagy az aldinál meg lidlnél, raktáros,takarító,pénztáros,pultos,pék bármikor amire épp szükség van
2021. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyedül a Tesco alkalmazz csak pékeket

De ott minden nap be kell járjál hétfőtől vasárnapig

Vagy reggeles vagy vagy éjszakás

Reggel 5-17

Éjszaka 20-06

2021. márc. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1- mi az hogy csicska? tisztességes munkára osztják be!-gondolom, te is jársz lidlibe aldiba!-te is megveszed a péksüteményt, amit szerinted csicskák készítenek!
2021. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül még univerzális csicska vagy, tetszik nem tetszik. Ettől függetlenül tisztelem őket, mert tudom, hogy keményen dolgoznak nap mint nap.
2021. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
#4 csicskák a börtönben vannak,az említett személyek, dolgozók, alkalmazottak, pénzt kapnak érte!
2021. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy alkalmazottak és pénzt kapnak érte nem változik a véleményem. Tudom, én is dolgoztam az Aldinál, de többet nem kérek belőle, hiába nem volt annyira rossz a fizetés.
2021. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
oké! ALDI nem lehet rossz hely,vagy 10 éve nyilt itt nálunk, még mindíg látok a kezdő csapatból lányokat, nagyon rendesek, segítőkészek.de hát ez a dolguk, én is rendes vahgyok a munkahelyemen.
2021. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!