Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A pincérek,pultosok mit...

A pincérek,pultosok mit dolgoznak most? Hogyan nem halnak éhen?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Úgy hogy ők is esznek,mint mindenki.
2021. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én ismerek jó párat, elmentek a gyárba dolgozni vagy étel kiszállítónak
2021. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Én régebben pincérkedtem, a pincérkedésen kívül még volt korábban több szakmám is és én már a vírus előtt váltottam pont munkahelyet (kb egy éve). Még a volt kollégákkal tartom a kapcsolatot, az egyik targoncázik egy raktárban, másik kaja futár lett, de van aki maradt pincérként, csak a konyhán dolgozik és a kiszállítást készíti össze.

A pincérek többsége szerintem nem esik kétségbe és ért több szakmához is vagy elég rugalmasak vagyunk.

2021. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Több pincér ismerősöm van, akivel rendszeresen beszélgetek.

Valaki maradt, és az elviteles vendégeket szolgálja ki, másik elhelyezkedett műkörmösként egy szalonba (ami most szintén bezár sajnos), van akit a Burger Kingbe vettek fel, meg tudok olyanról is aki elment takarítani kórházba.

2021. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mjam/lieferando
2021. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Minden civilizalt orszagban kapnak az allamtol kb 70-75% fizetesnyi osszeget. A magyar allam beleszarik.
2021. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Hogy nem hallnak éhen? Te ezt honnan tudod? Mar most lemerem fogadni h sokan a tartalékaikat élik fel ha van 1átalán. Gondolom elvállalnak minden melot ami szóba jöhet ilyenkor.
2021. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!