Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez máshol is ilyen?

Ez máshol is ilyen?

Figyelt kérdés
Csak szerintem nem normális dolog az, hogy a kisfőnökünk a saját kénye-kedve szerint ültetget minket egyik irodából a másikba, mondvacsinált okokkal? (Nem a covid miatt). Úgy érzem magam, mint egy alsós kisiskolás, akit a tanító néni elültet. Felnőtt ember létemre nem dönthetek (és a kollegák sem) arról, hogy hol szeretném, hogy legyen a "munkaállomásom".

2021. márc. 8. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

És mi az indok?

Csak számodra személyes sértés, vagy van egy szinttel feljebbről nézve haszna?

2021. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs haszna.

Az indok az, hogy ha valaki belép az irodába, az úgy nem jó, ha én a sarokban ülök.

2021. márc. 8. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az irodai munka már csak ilyen. Bármikor találnak valakit a helyedre, így úgy vannak vele, hogy becsüld meg magad. Teperni és lapulni kell.
2021. márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom. :( De utálom ezt. Mármint a "teperni és lapulni" mentalitást.
2021. márc. 8. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:

B tervként esetleg próbálj meg úgy dolgozni, hogy előrejuss vagy itt, vagy máshol és nem kell lapulni


Egyébként mégis van haszna.

Ezek szerint aki bemegy az irodába az tőled akar valamit? Ezért logikus, hogy közelebb kell ülnöd az ajtóhoz, hogy könnyebben elérjenek és ne kelljen mindenkin átgázolni. De ez csak tipp a félinformációkból.

Nekem is van ilyen kolléganőm, évtizedek óta ül a sarokban ennek minden előnyével (nem látja senki a monitorát, a többit ki lehet találni), egész márciustól októberig megy a hiszti a hideg van/meleg van/huzat van témakörben, de a világért sem cserélne helyet senkivel, hiába ajánlotta fel mindenki többször


#1

2021. márc. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most már nem jöhetnek be ügyfelek az irodába, így ez tárgytalan.

Igen, én is pont ezért (is) imádtam a sarokban ülni. Nem panaszkodtam a hideg/meleg miatt. :D

Igen, próbálok úgy dolgozni, hogy előre jussak, de itt sajnos esélytelen.

2021. márc. 9. 08:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit üti egymást a két dolog szerintem...

De akkro meg mást kell keresni

2021. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mármint mi üti egymást?

Igyekszem. Két éve keresek, eddig két interjúra hívtak be, de egyikből se lett semmi, sajnos.

2021. márc. 9. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!