Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy bírjátok ezt a kamionos...

Hogy bírjátok ezt a kamionos életet? Napi 13-15 óra munkaidő. Akik négy kézben vannak azok már tényleg nem értem 32 óra munkaidő is lehet.

Figyelt kérdés

Távol a otthontól.


Nincs szabadidőtök.


El megy az egész élet feletettek.


Minden nap általában egy hugyos parkolóban töltitek a pihenőt,ahol nagy a zaj általában,esetleg ipari parkban.


Munka közben a dugóban stresszeltek főleg staulandba,várakozás,Stb..


Hogyan lehet szeretni ezt a cigány életet ahogy mondani szokták?



2021. márc. 10. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na látod ezt én sem értem, soha nem lennék kamionos.
2021. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet 32 óra munkaidő... Négykézben 21 lehet a max. Ott egy nap 30 óra, abban kell lennie egy 9 órás egybefüggő pihenőnek. De ott minden nap 9 órás a minimum pihenő, tehát nincs 11.

Kérdésedre válaszolva:

Én nem szeretem, csak hajlandó vagyok csinálni, mivel mással nem tudnék ennyit keresni. Fiatal vagyok és nincs párom, azt hozzáteszem.

2021. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

1, Ezt hetente miért kell megkérdezni?;

2, Ezt hetente miért nem lehet a "Közlekedés" rovatba tenni?

2021. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

ugy hogy ez nem munka, ez elet. Fel kell adnod a rendes eleted, es itt kialakitani egyet. A ketto nem megy egyutt. A kamionosok nagy resze amugy is egy retardalt majom, szoval en a helyedben nem adnek a szavukra, mert olyanok mint a nok amikor pasiknak adnak tippet hogy kell not felszedni, fingjuk sincs hogy is KELLENE elni ezt az eletet, csak ugy tingli tangliznak. Ha nem foglalod el magad, es ures helyeket hagysz az idodben, pl 11 oras pihenonel csak aludj 6 orat, marad 5 ora szabadidod. Mit csinal mindenki? Beszelgetnek a tobbiekkel a munkarol, panaszkodnak hogy milyen szar a ceg ahol dolgoznak, szidjak az iranyitot, kibaxak a parabolat az ablakra bontjak a sort es nezik a tvt. Ennek igy tenyleg semmi ertelme, es ezek a hangos tobbseg akik szidjak ezt a munkat.


En kamionozok, de nem tartom magam kamionosnak, inkabb csak egy atlagember aki kamiont vezet. Utalom a tobbi kamionost mert csak lehuznak, minden nap munka utan akar parkoloban, esoben, hoban, edzek sulyzoval, utana futok, hetvegente strandra jarok vagy uszodaba vagy ami epp van a kozelbe, vagy csak setalok. Es en nem szidom senkinek se a szakmat se senkit, elvezem az eletet.


Remelem eleg kielegito valaszt kaptal, most johetnek a lepontozasok a tobbi dagadt macinacis kamionostol.

2021. márc. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6-16-ig vagyok kamionos :D most is épp stresszesen nézegetem a traktort, aminek a szántóföldre hordom ki a szórnivalót. Hogybírom? Látod még gyakorizni is van időm:D
2021. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a napizos munkat nagyon nem neveznem kamionozasnak, inkabb olyan pizzafutaros melo. De meg a hetelos se az a hardcore kamionos melo, ezert olyan puhanyak a nyugati soforok, nagyon keves kepes atlepni az orszaghatart akar tobb hetre
2021. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 ameddig a napizós melóval nem sokkal keresek kevesebbet min az "uniózással", addig mi a francért nomádkdjak? Természetesen van az a pénz, hogy újra kimenjek hetekre, de az nem a minimálbér+40ojró napidíj.
2021. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
ha csak a penz szamit akkor igazad van, de mint mondtam ez egy elet, ide nem a penzert jonnek az emberek, marmint akinek nem csak ivole lotyog a fejeben... Mert ahogy latom a legtobb ember csak a penz miatt csinalja, es persze azok akik orokke panaszkodnak meg szitkozodnak.
2021. márc. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-8; ott a pont. A macinacis seggszagseriffek élete szart sem ér, aki meg csak a pénzért csinálja, az csak szopni fog, de nagyon. Aztán panaszkodni... De nagyon. Meg inni, nagyon.
2021. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!