Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fel kell venni, ha egy kollégá...

Fel kell venni, ha egy kollégám szívemnek, csillagomnak, virágszálamnak hív?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha téged zavar, akkor szólj.


Nálunk egy idősebb nő kollégám hív drágámnak néha, az teljesen oké :) Egy pasitól már furább lenne.

2021. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Azért jó lenne tudni a nemeket, kort, viszonyt.
2021. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Meleg pasiktól és negédeskedő, vagy szimplán anyáskodó nőktől gyakori

A pasi hív így, és nem ártatlan nagypapa, hanem fiatal, akkor az másról szól ;)

2021. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Harmincas nõ vagyok, õ ötvenes férfi vezetõ, de nem fōnököm. Tudja a nevemet.
2021. márc. 12. 13:06
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Én egyszer közölném vele, hogy ne hívjon így. Utána x alkalommal elengedném a fülem mellett, nem reagálnék (mármint semmit nem "hallok meg" abból amit nekem mond), az x. alkalom után még egyszer, utoljára rászólnék, ha nem segít akkor szólnék a főnöknek. Ha őt nem érdekli, akkor elkezdenék keresgélni olyan munkahely után, ahol normális stílusban divat kommunikálni.
2021. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sok angol ügyfele van, rendszeresen jönnek a "my dear, honey, darling" meg hasonló jelzők, ott a kommunikációs kultúra része. Nekem hányingerem van tőle, de ezekre az ügyfelekre pont nem szólhatok rá :D Viszont kollégának minden további nélkül szólnék, hogy hagyja abba. Még a párotól se szeretem ezeket a fajta jelzőket, hát még valami félidegentől.
2021. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki "care" szektorban dolgozik, azoknál is gyakori, de egy német munkahelyen magázás megy és vezeték néven szólítás, vagy repülsz az utcára (continental)
2021. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
lehet, hogy ártatlan a dolog, és szimplán a "lányának" tekint, és kedves akar lenni. De az is lehet, hogy férfiként próbálkozik. Nyilván ehhez ismerni kellene őt. Amíg nem közeledik más módon is, addig önmagában ez kevés "bizonyítékként"
2021. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán, mit értesz a "Fel kell venni" alatt? Gondolom, nem telefon a kollegád?
2021. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nyálas marháktól óvjon mindenkit a sors. Szólj neki, hogy ez nem ide való!
2021. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!