Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány éves kortól lehet piacon...

Hány éves kortól lehet piacon dolgozni? Hány éves fiatalok szoktak általában ott dolgozni?

Figyelt kérdés
16-17 évesen lehet már piacozni?

2021. márc. 15. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

16-17 évesen alkalmazottként már dolgozhatsz.


Ha mint vállalkozó őstermelőként gondolod az 18+

2021. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én már 10 éves korom óta a piacon dolgoztam, nagyszüleim burgonya és paprika termesztéssel foglalkoztak és mindig mentem nagyfaterral piacra, segítettem lepakolni, üres ládákat össze rakni, vissza hozni stb. Cserébe mindig kaptam kis zsebpénzt, üdítőt, kaját, fagyit. Illetve én árultam addig, amíg papa elment körül nézni vagy megivott 1-2 fröccsöt a büfénél. 17 évesen már amikor megvolt a jogsim volt, h én vittem be az árut, de attól jött nagyfater is. Igaz ez nem legális bejelentett munka volt, csak zsebpénz kereset, de ha jól árultunk, akkor elég bőséges zsebpénzt kaptam :D
2021. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én már 6 évesen mértem a gombát a piacon amíg mamám más vevővel foglalkozott.
2021. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!