Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sértés felém, mint munkavállal...

Sértés felém, mint munkavállaló felé, ha a béremelésről le se ülnek tárgyalni, hanem közlik, hogy el lehet menni?

Figyelt kérdés

Hogy én mint munkavállaló nemhogy egy emelést nem érek meg nekik, de még annyit se hogy egyáltalán leüljenek velem egy 10 perces megbeszélésre?

Ez egy sértés?

Ismerőseim szerint ez egy kifejezett sértés és ők a helyemben felállnának (csak ők nincsenek a helyemben).


2021. márc. 22. 08:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Ha így mondják, akkor sértés, nem jó ilyen helyen dolgozni. Én munkaadóként inkább azt mondanám, hogy sajnos most nem tudok bért emelni.
2021. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Balázska, veled én se tárgyalnék.
2021. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
50%

"Én munkaadóként inkább azt mondanám, hogy sajnos most nem tudok bért emelni."


Az nagy hiba lenne mert akkor elemi kérdésként azonnal felvetődik hogy oké most nem -és akkor MIKOR? Vagyis ezzel csak eltoltad a problémát.

És a dolgozód joggal jön majd oda hozzád fél év múlva (pl) hogy na itt vagyok azt mondtad főnök fél év és visszatérünk rá--és akkor mit mondasz neki? Hogy hát most se....

ugyan. átlátszó.

akkor már jobb kimondani az elején hogy nincs emelés se most se máskor.

2021. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Jaj az az el lehet menni szöveg..az agyam eldobom tőle. Sose értettem miert nem lehet normálisan elmondani akar azt is hogy bocsi itt sose lesz emeles. Ennyi.
2021. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
3-as! Mert nem az a célom, hogy ne adjak emelést, csak adott helyzetben nem tudok. Természetesen fél év múlva visszatérhetünk rá.
2021. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

" Mert nem az a célom, hogy ne adjak emelést, csak adott helyzetben nem tudok"


mese habbal.

2021. márc. 22. 11:24
 7/34 anonim ***** válasza:
Mikor mondasz már fel?
2021. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
6-os! Te egy igazi sötét alkalmazott lehetsz. De igazad van, aki 1980-ban elkezdett dolgozni 7000Ft/hó fizetésért, az most is annyit keres, nem emeltek neki egy forintot sem.
2021. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

" De igazad van, aki 1980-ban elkezdett dolgozni 7000Ft/hó fizetésért, az most is annyit keres, nem emeltek neki egy forintot sem."


És aki 2016 óta, 5 éve egy fillér emelést se kapott (én) az hogy viszonyuljon a munkahelyéhez?

Meddig várjak? 5 évet vártam egy fillér se, és idén se lesz semmi ezt itt és most megmondom.

Akkor én hogy viszonyuljak a munkáltatómhoz, elárulod?

2021. márc. 22. 13:45
 10/34 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Én írtam az 1-est is. Szerintem a munkáltatód buta ember, én a helyedben elmennék onnan, ahogy lehet.

2021. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!