Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy Vásárlónak Milyen Blúzt...

Egy Vásárlónak Milyen Blúzt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Milyen ünnepi alkalomra különleges szabású terméke ajánlanátok a vásárlónak Ruházati Bolti eladók?
2021. márc. 22. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ami az adott vásárlóhoz leginkább illik az alakja, kora, szinei és az alapsítlusa alapján.

GOndolj bele, egy vékony, magas, szöke huszonéves vagy egy kicsit telt, alacsony, rövid lábú ötvenes kizárt, hogy ugyanolyan öltözetben jól nézzenek ki, illetve jól érezzék magukat. Vagy egyikhez passzol, vagy a másikhoz, de mindkettöhöz nem

2021. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
#1 Meg is válaszolta
2021. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mert ruházatiból fogok vizsgázni és ha így ezt elmondom biztos megbuktatnak a vizsgáztatók
2021. márc. 22. 11:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit? Hogy a vevő adottságai alapján döntenél? Ha emiatt megbuktatnak, akkor kérd vissza a vizsgadíjat, mert az egy kókler társaság, onnan ne akarj bizonyítványt.
2021. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De hát nem az lenne a lényege, hogy őszintén el tudd mondani a véleményed? Nehogy már emiatt megbuktassanak. Mégis, milyen választ várnak akkor?
2021. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó igaz amit írtál meg az alap dolog azt mindenki tudja de egy vásárlónak milyen ünnepi alkalomra különleges szabású terméket ajánlanál? mert beírtam az interneten de nem adott ki semmit csak üzleteket
2021. márc. 22. 12:02
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én először megkérdezném a vevőt, hogy milyen színre, milyen szabásúra gondolt, milyen alkalomra lesz. ( nem mindegy az alkalom sem!) Megmutatnám a választékot, hagynám, hogy válasszon,ha esetleg látom is előre, hogy neki az nem fog jól állni, azért hagynám, hogy felpróbálja, de kedvesen felajánlanám, hogy ha már úgy is próbál, vigye be a fülkébe ezt is, meg azt is, tehát én is ajánlanék valamit. A mértetet is engedném, hogy meghatározza ( annál undorítóbb nincs, mikor tisztában vagyok a méreteimmel és adottságaimmal, de az eladó a 2 számmal nagyobb, vagy az ő ízlésének megfelelő ruhát próbálja tukmálni)

Én ezt inkább a vevő oldaláról próbáltam megközelíteni.

2021. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És Milyen ünnepi alkalmakra milyen különleges szabású terméket tudd fel venni a vásárló?
2021. márc. 22. 12:20
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De figyelj már, ha ebből vizsgázol, akkor azért tanították ennek az alapelveit, nem? Például azt, hogy milyen különleges szabások léteznek egyáltalán. Azt csak meg tudod ítélni, hogy azok közül melyik alkalmi?
2021. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hááát vajon meg van a füzetem? könyvet nem is kaptunk
2021. márc. 22. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!