Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok olyan helyen ahol...

Dolgoznátok olyan helyen ahol semmiféle előmeneteli lehetőség nincs? De még munkakör-váltás se?

Figyelt kérdés

Olyan kis kkv-s cég, amelyben semmiféle előlépés nincs nem is lehetséges (van a főnök és vannak a beosztottak és slussz) és mivel minden állásra 1 ember van, így még munkakör váltás se lehetséges.

szóval ha belépek biztos lehetek benne hogy 20 év múlva is ugyanazt csinálom majd.


2021. márc. 25. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Miért? 20 évre írod alá a szerződést? Ha meguntad majd keresel másik munkát.

De amúgy biztos nem dolgoznék 20 évet egy helyen és mindig ugyan azt.

2021. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Ha meguntad majd keresel másik munkát."


nem ez volt a kérdés, hanem az hogy belépnél-e egyáltalán ha tudható hogy itt soha semmiféle változás előlépés nem lehetséges?

kis hely felvesznek szúnyogpatkolónak és tudható hogy ha itt maradsz 20 év múlva is minimálbéres szúnyogpatkoló leszel?

2021. márc. 25. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy biztos lehetsz benne, hogy ezt csinálod tehát nem 100%, csak szerinted. A valóságban lehet 5 vagy 10 év múlva megunod és tovább állsz.

A kérdésre válaszoltam persze csinálnám csak nem 20 évig.

2021. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"A valóságban lehet 5 vagy 10 év múlva megunod és tovább állsz."


a valóságban aki 10 évet egy ilyen helyen van az örökre ott is marad... akkor már hova menne.

ismerek nem egy embert itt, aki 1-2 évre jött ide... és itt van 10 -15-20 éve.

és 1 évre jött anno...ez volt a tervük.

itt is marad örökre már.

hova menne.

2021. márc. 25. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, ez attól függ, hogy mik a terveid a következő 20 évre.

Ha ez a fizetés fedezni tudja majd az igényeidet, akkor ez megfelelő hely. Ha nagyobb terveid vannak, akkor más után kell nézni.

Ha a 20 év sok, akkor legalább egy 5 éves tervet készíts magadnak. Hol szeretnél tartani 5 év múlva?


"ismerek nem egy embert itt, aki 1-2 évre jött ide... és itt van 10 -15-20 éve."

Nekik az igényeik nem nőttek a fizetésemeléseknél gyorsabban.


Ha neked gyorsabban fognak nőni az igényeid, akkor te nem fogsz ottragadni.

2021. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Nekik az igényeik nem nőttek a fizetésemeléseknél gyorsabban."


az utóbbi 5 évben itt semmiféle emelés nem volt.

2021. márc. 25. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben vagyok. Kis cég, egyedüli alkalmazott vagyok. Nyilván előrelépés nincs. Munkakörvàltás sincs. :D Fizetésemelés volt januárban, annyi pozitívum van. 2 éve dolgozok itt, ha eltűnik a covid, nézek szerintem mást.

N

2021. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha most megfelel a munka meg a fizetés, akkor belépnék. Ha 5 év múlva unatkozom, keresek mást. Ha szuperul érzem magam, maradok. Nem kötelező folyton előrelépni, ha jó helyen vagy.
2021. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg ilyenben vagyok, talán jó ez így.
2021. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!