Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Építkezésen segédmunkás állás...

Építkezésen segédmunkás állás mit takar? mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
azt látom h sok pénzt adnak érte és nyárra gondoltam elmegyek egy ilyen helyre de félek a tériszonyom gátolni fog a munkában
2021. márc. 27. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Segedmunkas csinalja az alja munkat: vele cipeltetik a szerszamot, talicskat, zsakot, o takarit, ot kuldik a boltba cigiert, adogathatja a mester kezebe a szerszamot...
2021. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen azt hogy fogd meg, pakolj, lapátolj, ilyenek. A teriszony nem jó, de ezt mond meg az elején, és akkor olyan melóra osztanak be, ahonnan nem kell lenézni.

Munka akad bőven, úgyhogy oda tesznek ahol ez nem érint téged.

Egy feltétel van, no pia.

2021. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármit csinálsz, amit mondanak. Ha tériszonyod van akkor ne a tetőfedőkhöz menj és kész, van sok más.
2021. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Trógerolni.
2021. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és jól lehet vele keresni? ismerősöm azt mondta 400-at lehet nettóba de ő mindig túloz...
2021. márc. 27. 15:32
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek olyat aki ennyit megkeres. Napi 10 óra(Ebből 2-3 óra kocsikázás) heti 5 nap, minire bejelentve. Téli időszakban (december közepétől február végéig) csak a minit kapja, de akkor nem is kell melózni semennyit.
2021. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Jó nagy cumi, a kemény meló cipelés,pakolás,ásás esetleg és még sorolhatnám, én kb 1 hétig csináltam ilyent. Azt nem tudom mennyit lehet vele keresni, mindenkinek más.
2021. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám hogy aljameló mert nagyon kell az, aki megfogja a munka végét. Nélkülük nincs épület.

Kérd meg az árát, dolgozz rendesen, ne piálj, ne lopj.

Utálom a trógerjait akik kinézik mit lehet vinni, nálunk a szembeni társasház építéskor bejöttek összeszedtek mindent az udvarunkból a mocskok.


Ezért van lejáratva ez a meló. Azért mondom, ha normális vagy, kérd meg az árát.

2021. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom máshol mennyit fizetnek de itt ahol élek szeged környéke,1500-2000 az órabér.és azt kell mondjam hogy nagyon nem éri meg ,jól mondják az előttem írók hogy minden szart neked kell csinálni,10-12 óra betonozás hát melyik fizetés éri meg azt a fáradtságot?heti 5 napba lehet h 6.a másik meg h még ha mindent is úgy csinálsz ahogy mondják akkor is lesz vmi amit nem úgy kellett volna és kezdheted előlről még az nap,nem számít hogyha már fél 9 van,ez volt a bejelentett,a feketéről meg ne is beszéljünk.....
2021. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
mit vigyek kajálni és mennyit? mi ad elég erőt? :D
2021. márc. 27. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!