Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ételfutárnak lenni?...

Milyen ételfutárnak lenni? Megéri? Szerethető munka?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
youtubeon találsz róla egy magyar videót, szerintem érdekes. bemutatja a munka előnyeit-hátrányait, érdemes rákeresni ;)
2021. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire vagy gyors?

Itt ha rendelés van pörögni kell rendesen.

Ismerni kell az adott környéket,utcákat,persze van gps csak itt az a lényeg hogy csinálni kell minél gyorsabban,ha esetleg lassabb vagy mint én pl akkor el fognak küldeni elég hamar,na meg vannak olyan helyek ahol pofára vesznek csak fel.


Milyen ételfutárnak lenni?

Alapjába véve nem rossz ha szereted a pörgést,de vigyázni kell mert sosem lehet tudni kihez mész? (Sok furcsa ember létezik,de persze rendesek is).

Nap végére ha volt sok cím meg fogod érezni,azt hiszik az emberek nem fárasztó de igenis az.


Megéri?

Meg kell próbálni,ezekután dönteni,kinek mi?

Egy biztos,ahoz hogy emberekkel találkozz jó,esetleg ha tetszel valakinek még a végén lehet is valami köztetek.

Életem végéig nem csinálnám mert szerintem ki égnék,egy idő után az ingyen kaját is meg lehet unni amit több helyen adnak,tapasztalat szerzésnek jó,meg ugye pénzt is keresel.


Szerethető munka?

Az elején általában minden érdekes.

2021. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Egy ismerősöm 2 hónap alatt 17kilót fogyott. Sok a 4 emeletes épület és fel kell vinni nekik a cumót.

Mesélte,hogy a 70éves néni meztelen nyitott ajtót...

Aztán döntsd el,hogy megéri vagy sem.

2021. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

2es porogni... Ahha... Magyar szr melo.

Meg valtsd ki a vallalkozoit.


Mert te beszoptad hagynod, hogy mas is a sorsodra jusson?

2021. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs cím. Ne állj te is futárnak, így is sokkal többen vagyunk mint kéne csak a vezetőség analfabéta a vezetésben. Ezt tudnám részletezni, de már pénzt kérnék érte. Barátommal beszéltük aki szintén ételfutár, és kapásból sokkal jobb ötleteink voltak a problémák megoldására, mint azok a moslék intézkedések, amik százak mumkáját baszták el eredmény nélkül.
2021. ápr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!