Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Mit kezdjek ezzel a helyzettel a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Egyszerre unatkozom, és vagyok túlhajtva is a munkahelyemen. Munkahelyemen nagyon sok fajta feladatot végzek, amik jobb helyeken külön munkaköröknek számítanának. Vannak nagyon egyszerűen elvégezhető kis feladatok, amiket már kirázok a kisujjamból, kihívást nem jelentenek, és hatalmas sikerélményt se a megoldásuk. Viszont lennének olyan nagy szaktudást igénylő feladatok is, amikhez jelenlegi szaktudásommal még nem tudok hozzászólni. Olyan feladat viszont ritkán van, ami a jelenlegi szintemen olyan kihívást jelent, ami nem túl ilyesztő számomra. Vannak olyan napok, amikor unatkozom kb. egy óra effektív munkavégzés van mögöttem egy munkanap. Más napokon pedig több dolgot kellene egyszerre gyorsan megcsinálni. Valahogy el vagyok a munkámban, de a flow élmény nagyon ritka, nem találom a helyem, nem érdekel a munkám, ez a fajta szétfolyás az egész szervezetre jellemző. Sajnos én is lusta vagyok, így nem mindig azt keresem, hogy mit lehetne dolgozni, hanem halogatok is. Nem egy taposómalomra vágynék, de valahogy nem találom itt a helyem.

2021. márc. 29. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Az ember egy jó tulajdonsága, hogy nő. Növekedik. Egy szintet már meghaladtál, a másikat még nem érted el. Az ember másik jó tulajdonsága, hogy értelmet keres. Értelmes elfoglaltságot. És ha nincs épp ilyen...azt meg tudja teremteni!
2021. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Ez a kérdés túl "ilyesztő" számomra.
2021. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne légy lusta és válts munkahelyet. Itt az idő.
2022. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!