Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kellene munkát keressek...

Hogyan kellene munkát keressek, ha adatrögzítő, dokumentumkezelő munkát akarok találni?

Figyelt kérdés
Köszönöm, de már rákerestem ezekkel a szavakkal. A baj csupán az, hogy vagy magasszintű számítógépes ismeretet várnak el (excel) vagy jó kommunikációs képességet. Olyat keresnék, ahova nem szükségesek, hanem menet közben meg lehet tanulni. Alig találtam ilyet.

2021. márc. 30. 09:29
 1/6 kicsibarany ***** válasza:
60%
Én meg szeretnék mérnök lenni, nem értek hozzá, olyan helyet keresek ahol megtanítanak rá.
2021. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Azért a számítógépes ismeretek és excel ismeret nélkül ne akarj ilyen munkát, sajnos ha hiányoznak, akkor 5x lassabban fogsz dolgozni mint más. Nem bonyolult alkalmazások, de vannak benne olyan dolgok, amelyek még a mai napig meglepnek engem is és utána kell néznem, pl egy pivot tábla vagy m,akrózás, de az már excel magasabb fokon.
2021. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Az a gond, hogy ez a két tevékenység így nem egy teljes munkakör, nincs olyan hely, ahol csak erre külön embert felvesznek teljes munkaidőre.


Pl Excelhez vannak nagyon jó, ingyenes oktató videók, akár magyar nyelven is. Simán meg lehet tanulni.

2021. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Adatkezelés excel nélkül?

Ma már az nem igazán megy. De keress adminisztrátor munkakörökre is, hátha.

2021. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Excelt meg tudod tanulni otthon egyedül ingyenes netes anyagok segítségével.

A jó kommunikációs készség pedig minden munka alapfeltétele. Ezt gyakorlatilag minden álláshirdetésbe beleírják, szóval ezzel ne foglalkozz! Hétköznapi kommunikációs készséggel is lehet ilyen munkát végezni, ez pont nem olyan meló, amihez sokat kell beszélni.

2021. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ascelpius ***** válasza:
100%

Az ilyen jellegű munkáknál a kommunikáció kézség kimerül annyiban, hogy ha probléma van, megakad a valahol a folyamat akkor merjél szólni/felvenni a kapcsolatot a szükséges emberrel és érthetően elmondani hol látod a problémát

Viszont Excel nélkül ez a munkakör felejtős, ahogy az irodai munkák jelentős része.

2021. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!