Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg lehet szerintetek tanulni...

Meg lehet szerintetek tanulni youtube-ról a kőműveskedést, ha segéd vagyok, de annyira nem értek hozzá?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 06:01
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Biztosan meg lehet tanulni, bár én valószínűleg nem tudnám.
2021. márc. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Én youtube tanultam meg főzni

Szerintem meglehet

2021. márc. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem! Egy szakmát gyakorolni kell, ahhoz, hogy tudd is! Nem azonos a főzéssel.
2021. márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A főzést kár egy kalap alá venni egy kemény fizikai munkát igénylő szakmával. Ha kőműves akarsz lenni, akkor egy "mester" mellett kell gyakorlati gógyit szerezned, ami nem rövid idő. Egy videó ehhez nem elég.
2021. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl van értékelve a szakképzés. Olyan “szakemberek” meg “mesterek” dolgoztak már nálunk (nem is kevés pénzért), akik kb. a házat nem ismerték volna fel maguktól és elég silány munkát is végeztek. Valamint több szakmunkás ismerősöm is van, kb. egytől egyig azt mondják, hogy nulla tudással kerültek ki az iskolából, aki jobb gyakorlati helyen volt annak szerencséje volt, de amúgy akkor tanulták meg a szakmát mikor már dolgoztak, gyakoroltak és egyedül ezen múlik. Mi a sok szerencsétlenkedés, csalódás, kidobott pénz stb. után már eljutottunk odáig, hogy amit csak lehet azt inkább megcsináljuk magunknak. Lehetséges, hogy nem lesz tökéletes profi munka, de ha elrontjuk mi rontjuk el és legalább nem fizetünk ki egy halom pénzt feleslegesen egy “szakembernek” , akiről könnyen kiderülhet, hogy nem az... Mi is alapvetően youtube-on nézünk utána a dolgoknak vagy volt, hogy ismerőstől kértünk segítséget, és azért pár dolgot (pl. szigetelés, burkolás, ablakcsere, festés, hogy most párat említsek) meg tudtunk oldani. Úgyhogy szerintem képes vagy rá, pláne ha már segédmunkásként is dolgoztál.
2021. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!