Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldi munkavállalás vagy...

Külföldi munkavállalás vagy kamionozás a párommal? Jelenlegi helyzetben melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Mèg a vírushelyzet előtt tervben volt az, hogy külföldre megyünk a jelenleginél több pénzt keresni. Aztán közbe jött ez, gondoltuk kivárjuk a vègèt aztán újra tervezünk.


Rájöttünk, hiába stagnálunk és várunk , csak elmegy mellettünk több lehetőség amit most is kihasználhatnánk.

Két opciónk van és nem tudjuk melyik lenne jobb ötlet.

Az egyik, hogy Írországban egy családnál dolgozzunk mindketten/domestic couple/ én a háztartást vezetnèm párom mindenes lenne a ház körül.

A másik opció pedig a kamionozás, mivel páromnak van tapasztalata már benne, arra gondoltunk èn is megtanulhatnám ès menjünk nègykezesbe. Nyilván ez nehezebb èletmód lenne ezzel mindketten tisztában vagyunk, viszont több pénzt hozna és viszonylag többször lehetnènk itthon,mintha külföldről hazalátogatnánk egy èvben 1-2 hétre.

Ezen vacilálunk és nem tudjuk melyikbe vágjunk bele. Van e esetleg valakinek ilyen tèren tapasztalata, ötlete, tanácsa?

23n


2021. ápr. 3. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van C+E jogosítványod?
2021. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Kamionozáshoz szerintem neked nőként még sokat kellene tanulni. Meghát azért mégis kell pakolászni akármilyen jó erőben vagy.

Meg ugye tényleg van e rá jogsid meg stb.


Azt ne feledd a nők kevésbé fognak érvényesülni ebben


Én mindenképp az Íroszágot vállalnám és utána ha gyűjtöttem akkor is még lehet menni kamionozni

2021. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs, nekifognèk amint eldöntjük hogy melyik opciót választjuk. Tudom, időbe telik megszerezni, párom szerint kb 9honap lesz...ezért is agyalunk most nagyon és sürgősen, hogy melyik lenne előnyösebb
2021. ápr. 3. 10:11
 4/15 anonim ***** válasza:

Akkor számomra egyértelmű,hogy Írországban gondolkoznék.

Szeretsz vezetni?

2021. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Írország egyêrtelmű.


Ne baccatok el több időt, 9 hónap alatt durva milliókat tudtok már félretenni és akár ha jól megy a nyelv akár ott kint is letudod tenni a jogsit közben meg dolgoztok.

2021. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ja 9 hónap, én önköltségen csináltam és akik ofások voltak előrébb vették , holott nem kellett volna c jogsi 11 hónap volt az E meg 6 hónap a gki 1 hónap de terület függő Pesten van 3 napos is.. nekem úgy volt 17 hónap, hogy csak 1 hónapot dolgoztam mellette a többibe csak lustálkodtam , vártam a vizsgákat..


Amúgy kamionoznék én is :)) nincs rezsi de fürdésért kell fizetni.. amúgy 4 kézbe a pároddal a legjobb.

2021. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kamionozás a legjobb
2021. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hát olyan sok milliót nem, kb 1000-15000 lírát ajánlanak fejenkènt. Kamionozásban meg így párkènt kb 4-4500 Eurókat hirdetnek. Csak addig eltelne megint egy èv itthon :/

Az angol nekem elég jól megy, paromnak kevèsbè de ott elég a társalgási szint. Vezetni is szeretek nagyon, ez a rèsze vonz benne meg hogy a magunk ura lehetnènk úgymond...

Nehéz mèrlegelni, de lehet igazatok van, nem kellene még több időt elpocsèkolnunk itthon

2021. ápr. 3. 10:23
 9/15 A kérdező kommentje:

Hú, 17 hónap azért jó sok.

Megoszlanak a válaszok nincs könnyű dolgom:)) meg nyilván èn kène érezzem mi lenne jobb számomra de úgy vagyok vele mindkettőt csinálnám, talán a kamionozást szívesebben, de az nagyobb felelősség is. Párom csak attól tart, hogy hosszú a program,21 óra munkaidő van ès fèl hogy nem bírnám.

2021. ápr. 3. 10:27
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát én nem mennék ki cselédnek szóval én a kamionozást választanám mindenképpen de ti tudjátok.
2021. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!