Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A munkahelyen hogy jutunk el odáig, hogy kezdetben: “biztos a konkurenciánál dolgozott.” Végezetül: “mindenhol probléma volt vele” (profit ellenére is).
2021. ápr. 7. 08:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ahol sok a nyereség, ott van idő problémákat generálni?
2021. ápr. 7. 08:06
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nagyon-nagyon sok, remélem ez segít.
2021. ápr. 7. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Kutyából nem lesz lókolbász, akkor sem, ha hegyesszögű. Pedig hányan próbálkoznak ezzel! Csak itt kén' megheggeszteni, főnök, vizsgán menjen át, aztán mi a vége? Az első esőnél folyik mindenfelé a víz, mert az ereszcsatorna méterenként másfelé lejt.

Ezért vagyok vele most már úgy, hogy a körtefát csak én metszem magamnak. Ha közben elfogy három hegesztőpálca a bénázásom miatt, az sem érdekel, de én nem fogok még egyszer a sok léhűtő kőművessel vitatkozni.

2021. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!