Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A UNIX Autónál milyen dolgozni...

A UNIX Autónál milyen dolgozni? (9. kerület, Timót utcaira gondolok)

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne igazából aki dolgozott vagy dolgozik vagy csak tud róla valami infót.

Milyen feladatok vannak?

Annyit tudok, hogy 20 kg-t is meg kell emelni amivel nincs is baj én a munkahelyemen a 12 órában összesen kb 10 tonnát emelek meg (sok-sok doboz súlya összesen).

Ott mennyit emelnek összeségében egy 8 órás műszak alatt?

Előre is köszönöm a válaszokat, prívátot is szívesen várok. :)



2021. ápr. 8. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az Unixnál elég sűrűn cserélődnek az emberek, elég ha ennyit mondok.
2021. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nem javaslom, voltam ott.

Tényleg cserélődnek ott sokan.

Ha jót akarsz magadnak ne ezt válaszd ennél bármi jobb!

2021. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Az emelgetes attol fugg, melyik teruleten dolgozol, en az elmult 6+ honap alatt miota ott dolgozom, nem nagyon emelgettem 20 kilot, ez maximum akkor van, ha aksizol, karossszerian vagy, stb. Nyilvan ezek nehez dolgok. De egy sima szinten, ahol nincsenek ilyenek, nem kell 20 kilokat emelgetni rendszeresen.

Egyebkent en is kb csak rosszakat hallottam rola, mielott odamentem, ehhez kepest normalisak a fonokeim (nyilvan vannak szar napjaik, oket is cseszegetik fentrol, de alapvetoen egy atlag nap nincs veluk semmi gond, hobbibol nem bsztatnak ok se senkit), a kollegak vegyesek, van aki idiota, de ez mindenhol igy van, meg kell talalni azt a par embert, akikkel megvan a kozos hang. Cserelodnek az emberek, de a mi muszakunkban szerintem tobb a viszonylag regi, mint az uj, inkabb az ujak szoktak cserelodni, mert aki nem tud beilleszkedni, nem erre szamitott, az probaidoskent konnyen felmond, illetve ha szar a teljesitmenye, akkor esetleg ot kuldik el. (Talan egy het van, amikor ujkent meg annyira nem nezik a teljesitmenyt, de nem egy bonyolult munka, es nem tul magasak az elvarasok.)

Nekem bejon, hogy van egy ora szunet amivel szabadon gazdalkodhatok, egy delutanos muszak alatt 4x megyek ki altalaban, igy kb 2 orankent jut egy kis pihi/cigi/csoki stb. De ugy osztod el, ahogy akarod, kiveheted 2x fel oraban, vagy 3x 20 percben, stb. (Delelott 2x fel orat megyek ki a delelotti kiszallitas miatt, mert ott szorosabbak a hataridok, de a delelott hamar elmegy igy is.)

Fizetesbol en elerem a maximumot, igy erre nem tudok panaszkodni, de ez is teruletfuggo is egyreszt, masreszt meg rajtad mulik, gyors vagy-e vagy sem.

Osszesegeben en pozitivan csalodtam, szerintem egy probat mindenkepp meger, maximum nem valik be, es keresel mast.

2021. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3


Azt szeretném kérdezni,hogy az mitől függ hova osztanak be? Csak mert most láttam FB-on az oldalukat és érdekelne a raktáros állás, de vagy rosszat olvasok itt a cégről vagy tieddel együtt kettő pozitív volt, de mindketten ezt írtátok "attól függ ", amiből csak az nem derül ki ez szerencse dolga Főnök hova oszt be vagy hogy? Akkor ez így elég lutri.

A másik, hogy a raktáros állásnál azt olvasom 2 műszak van kötelezően a másik az árucímkéző ha jól emlékszem meg csak reggel 6 órás kezdéssel van az utóbbi meló mit takar tudnál segíteni? Raktáros jobban érdekelne de ott elvárásva tapasztalat nekem meg nincs úgyhogy lehet marad a másik.

2021. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok, ha úgy kényelmesebb privátban is írhatod.
2021. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 Miért nem javaslod? Az oké cserélődnek, de miért pl te miért jöttél el?
2021. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- életveszélyes környék

- hajnali munkakezdés

- embertelen körülmények

- sötét, zárt, ablaktalan, levegőtlen, mélyen földalatti pince


- 300 alatti fizetés, afelett csak akkor, ha halálra hajtod magad

2023. aug. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!