Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudatos lehet a semmibevételem...

Tudatos lehet a semmibevételem ha nem szóltak hogy adott napon senki se lesz benn a munkahelyen?

Figyelt kérdés

A munkahely tavaly óta tartós home officeban van, vagyis nem járunk be, de van egy irodai ügyeleti rend így mindig van benn egy 4-5 fős mini-csapat.

Megyek be tegnap, ill csak mennék mert ajtó zárva minden sötét. Gondnok nagy nehezen előkerül (ott lakik) és kérdezi mit keresek én itt, hát a főnök már múlt héten elrendelte hogy ezen a napon nem kell jönni senkinek. És mindenkinek szólt.

Hát NEKEM nem szólt az fix.

Szerintetek ez sima feledékenység- vagy dehogy az, mert véletlenek nincsenek? Ott az ügyeleti rend, nem nagy kaland 5 embernek szólni hogy ne gyere be.... és szólt is, csak nekem nem.

Vélemények?


2021. ápr. 13. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy te nem hallottad meg vagy nem olvastad el az emailt stb? Feledékenységre gondolnék elsősorban,mondjuk én nagyon naiv vagyok,de nem tudom elképzelni hogy ekkora tapló legyen egy főnök.
2021. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Nem lehet hogy te nem hallottad meg vagy nem olvastad el az emailt stb?"


Nem , nem lehet. Szóban lett közölve állítólag, egyenként mindenkivel.


"de nem tudom elképzelni hogy ekkora tapló legyen egy főnök."


Én meg simán sőőőőt meg is lepődnék ha nem direkt szándékos taplóság lenne a háttérben.

2021. ápr. 13. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

#1 Hát pedig az én főnököm is ilyen. Valamelyik nap mindenkire ráírt egy üzenetet az azonnali üzenetküldő programban, hogy másnap nem kell jönni dolgozni. Én is elérhető voltam egész nap, de valamiért az ő gépe mégis azt írta ki, hogy nem tudja kézbesíteni részemre az üzenetet. És ahelyett, hogy felhívott volna, vagy megírta volna e-mailben, vagy szólt volna valakinek, hogy szóljanak nekem, egyszerűen úgy döntött, hogy akkor nekem nem szól és kész!!!!!

Ez is csak onnan derült ki, hogy egy másik kollégával beszéltem aznap, és ő megemlítette, hogy milyen jó, hogy elmarad a munka. Én meg döbbenten kérdeztem, hogy "Tessék? Mi marad el?" Ő világosított fel, hogy a főnök elvileg mindenkire ráírt, hogy nem lesz meló. Akkor kérdeztem rá a főnöknél, hogy nekem miért nem szólt? Az volt a válasz, hogy elvileg ő próbált szólni, de a gép azt írta, hogy nem ment át az üzenet, és ezért inkább annyiban hagyta a dolgot..... Hát kösz! Ha nem beszélek aznap a kollégával, akkor ez sosem derül ki, és én másnap melóztam volna egész nap fizetés nélkül! (Home office-ban vagyunk, szóval nem is tűnt volna fel, hogy mások nem dolgoznak.)

2021. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Balu, ez ugyanaz a főnök, aki azelőtt párszor úgy berúgott, hogy elfelejtette, hogy munkaszüneti nap van, odamászott a melóhelyhez és vegighívogatott titeket, hogy miért nincs bent senki? :)
2021. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!