Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten 3 műszakban mennyi...

Budapesten 3 műszakban mennyi az a Bruttó kereset ami szerinted honorálja, ezt az életmódot?

Figyelt kérdés
Szóval mennyi az a kereset amiért megéri ezt csinálni?

2021. ápr. 16. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Számomra, aki az átlag sokszorosát keresi saját beosztással, kb nincs az a pénz 7 szamjegy alatt.


Annak a számára aki tanulatlan, opciói fogytán, csóró, stb, lehet már 150 nettoert elmegy.


Mi lenne fair? 4-500 nettó.

2021. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Vagyis azt kérdezed, hogy mennyiért adnám oda az egészségemet? Megtartanám, inkább keresnék másik munkát.
2021. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nincs az a pénz.
2021. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1# Figyelj nem mindenki alatt van meg a háttér és támogatás, hogy tovább tudjon tanulni. Nekem például ellátnom kellett a házat már 12 évesen. Ha nem volt bent fa akkor senki nem hozott be...



A városban azért egy technikum végzettséget sikerült szereznem, ami most kapóra jött itt BP-en.



2# kifejtenéd?


1 műszakban meg kevés pénzeket fizetnek Budapesten.


(Büfé szakos) diplomások vannak itt?

2021. ápr. 16. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

#1


Tudom, csak ettol meg kontextus fuggo, leginkabb annyit amennyiert elvallalja valami szerencsetlen.

2021. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"1 műszakban meg kevés pénzeket fizetnek Budapesten."

Mit nevezel kevésnek? És mellé hogy árazod be az egészségedet?...

2021. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Általában aki 3 műszakos állást vállal az nem azért teszi mert ez az álma, hanem mert olyan helyzetben van. Én például még nem hallottam olyat hogy valaki lehetett volna jól menő ügyvéd vagy mérnök a végzettsége és a tudása alapján, de inkább elmegy 3 műszakozni. Aki ide kényszerül, az nem válogathat, és nincs abban a helyzetben sem hogy megmondja mennyiért akar dolgozni. Sajnos így megy ez. Egyébként a legtöbb 3 műszakos pozit a tanulatlan keleti bevándorlókkal töltik fel (ukrán, román), akiket bagóért lehet foglalkozatni, és nem szólnak vissza semmire.
2021. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amíg azon gondolkodik valaki, hogy mennyiért éri meg csinálni, addig nincs olyan helyzetben, hogy muszáj legyen elvállalnia.
2021. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Viszont a munkáltatók sincsenek abban a helyzetben hogy érdekelje őket ki mennyiért lenne hajlandó 3 műszakozni. Most én mondanám hogy jelenleg bruttó x-et keresek egy viszonylag kényelmes irodai pozícióban, 8 órában. 3 műszakra akkor én legalább bruttó 3x-et kérnék, és akkor még nem beszéltünk arról hogy a munkaköröm is változna valami nehezebb fizikaira, na meg az egészségügyi hatásokról amiket a 3 műszak okoz. Ezekre is kompenzálást várnék a béremben. Na de tudod kit érdekelne ez :) Bemondanak egy kb 150 ezres nettót ahogy az 1es írja és még én érezzem magam megtisztelve
2021. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

6# nettó 200 szerintem az kevés, decathlon e körül fizet általában .

minimum 100-150.000Ft elmegy kajára, és egyebekre.


7# jól menő ügyvéd vagy mérnök a végzettsége és a tudása alapján, de inkább elmegy 3 műszakozni.


Egyébként a legtöbb 3 műszakos pozit a tanulatlan keleti bevándorlókkal töltik fel (ukrán, román), akiket bagóért lehet foglalkozatni, és nem szólnak vissza semmire.



A jellenlegi munkahelyem technikuot követel és régen 3 éves tapasztalat is elvárás volt. Mégis 3 műszak, mert kell a termelés.


Azért egy technikum 8 osztály +4 érettségi +2-3év volt. Mégse mondanám azt, hogy tanulatlan Borsodi lennék...

2021. ápr. 17. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!