Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Toborzó állás egy munkaerő...

Toborzó állás egy munkaerő kölcsönzőnél, érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
Elvileg elég a középfokú végzettség, de mondjuk kérnek tapasztalatot, ami nekem nincs. Nem is ez a lényeg, majd ők eldöntenék, hogy kellek-e, csak hogy szerintetek ez milyen munka? Inkább csinálnám ezt, mint a gyári munkát, izgalmasabban hangzik. Bár kicsit tartok tőle, hogy nem mennek az ilyen helyeken annyira tisztán a dolgok. Másik pedig, amit nem értek, az hogy home officeban lenne. Akkor nekem személyes kontaktom nem is lenne a munkavállalokkal, vagy ezt konkrétan hogy kell elképzelni? Elvileg adnának telót meg laptopot is, illetve a fix béren túl teljesítmény arányosan fizetnének.
2021. ápr. 21. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez telefonos hívogatás, egész nap mindenféle idegenekre kell rácsörögnöd, talán akik állásokat hirdetnek cégekre, és rábeszélni őket, hogy szerződjenek a kölcsönzővel. Nagyon nehéz kenyér az ilyen telefonálgatós ügynöki munka. Rátermettnek kell lenni hozzá.
2021. ápr. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hirdetéseket kell feladnod és a hirdetésekre jelentkezőket kell előszűrni, interjúztatni.

Ezt a fajta munkát lehet HO-ban is végezni.

En osztrák - német - magyar álláshírdetésekre is jelentkeztem de még nem kaptam visszajelzést tőlük.

2021. ápr. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arról szól, amit a második ír. Van 2-3 ismerősöm, aki ezzel foglalkozik és nem keres rosszul. Az a cél, hogy meglegyen a kért létszám, neked meg viszonylag a normálisabbakat kell választani. Mondjuk olyan hendikepes melókra, mint pl baromfifeldolgozó, gyárak, szóval ahol eleve rossz a fizu meg a munka maga. azért szervezik ki a foglalkoztatók ilyen munkaerőkölcsönzőkhöz ezt a feladatot, mert olyan nagy a fluktuáció, hogy ők ezzel nem akarnak foglalkozni.
2021. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na de kérdem én. Ha Home Office-ban kell dolgoznom, akkor hol fogok interjúztatni? Otthon ? Vagy telefonon keresztül? Ez a része nem tiszta nekem. Hogy akkor most közvetlen kontaktban kéne lennem a munkavállalókkal, vagy elég ha telefonon keresztül tartom velük a kapcsolatot? Azért kényelmesebb lenne ezt egy irodából csinálni.
2021. ápr. 21. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Telefonon keresztül tartod a kapcsolatot.

Otthonról kényelmesebb.

2021. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!