Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahelyen az egyik...

Ha egy munkahelyen az egyik embert oltás után elengedik egész napra, a másikat miért nem? Kettős mérce?

Figyelt kérdés

Covid oltás. Megy az egyik ember oltatni. A főnöknek szól hogy ő aznap már nem jön ugyan az oltás maga fél óra de és ha rosszul lesz stb szóval ő aznap egyáltalán be se jön.A főnök bólint.


Másik ember megy oltatni, szól hogy akkor ő se jönne aznap. Leszedik a fejét. Mit képzel hogy képzeli hát az oltás 2 perc és bejön vagy ki van rúgva.


MI ez a kettős mérce?


2021. ápr. 21. 08:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert nem bírnak téged. Nem is csodálom a kérdéseid alapján.
2021. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
11: Ebben mondjuk tényleg lehet valami. Ha én főnök lennék, én is inkább elengedném azt a dolgozót, aki együttműködő és csupa jót hallok róla, mint azt, aki mindenkivel konfliktusba kerül és tucatnyi panasz van már rá.
2021. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"aki mindenkivel konfliktusba kerül és tucatnyi panasz van már rá."


És egy ilyen dolgozó miért van még állásban? Azért annyira nagy problémák mégse lehetnek, csak a szokásos "Farokszopkodó Gizike akinek mindent szabad" esete áll fenn.

2021. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13: Tudom, hogy ez is te vagy, Balu, hiába jelentkezel be más nickről.


Kérdésre válaszolva, úgy lehet még állásban, hogy mondjuk határozott idejű szerződése van, amiből még hónapok hátravannak.

2021. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!