Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen eszközökkel lehet...

Milyen eszközökkel lehet csökkenteni/ növelni egy dolgozó jelentőségét egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
(Ötletroham szükséges.)
2021. ápr. 21. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Manapság semmivel. Ha a dolgozó menni akar, akkor hagyják menni. Nincs értéke a munkavallaloknak. Ha valaki több éve/évtizede dolgozik valahol azt azért nem szeretik mert belelat a cég piszkos dolgaiba is.
2021. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annál értékesebn vagy, minél pótolhatatlanabb a munka amit végzel.
2021. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem lesznek új gondolatok. Így nem tudom más szemszögből nézni a dolgokat.
2021. ápr. 21. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl:heti 4 nap munka napi 10 óra meló, 3 nap pihi.

Vagy csak simán 8 óra meló 4 napban és 3 nap pihi.

Ausztriában,Német.o,Svájcban már tapasztaltam ezeket,van aki kicsivel kevesebbet keres de van aki semmivel sem.

Egy sofőr.

2021. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valaki jelentőségét a feladatkörrel, felelősség, jogkör adásával lehet növelni vagy csökkenteni. Ha valakit le akarsz építeni, akkor csökkentsd a feladatait, a jogkörét, velem is ez volt anno. Kiadogatták másoknak a feladataimat, nekem nem indokolták semmivel, mondták, hogy más lesz a dolgom, konkrétan már én éreztem magam szarul, hogy alig csinálok valamit, aztán el is küldtek. Azt nem tudom, hogy magát a pozíciót is megszűntették vagy csak velem volt bajuk.
2021. ápr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!