Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben,...

Mit tennétek a helyemben, azonnal otthagynátok?

Figyelt kérdés
A közvetlen főnököm egyszerűen borzalmas: ha megcsinálok egy munkát, akkor elsőre sosem jó úgy. Mindig valami hülyeségbe bele kell kötni. Felesleges köröket futtat velem,ide-oda telefonáltat, mert nem érti meg, hogy csak azt mondják el úgyis, amit én is elmondok neki. Egy csomó időmet elveszi ez a kötözködés, aminek értelme sincs, mert sokszor az eredeti állapotában adjuk be végül a táblázatokat, szerződést stb. Rengeteg pluszmunkát kapok, amit figyelembe se vesz, hogy szintén idő megcsinálni. Erre tegnap megkaptam, hogy mondjam el, hogy néz ki egy napom, hátha tud segíteni, hogy jobban beosszam az időmet. Azt hittem, nem hallok jól. Két órán át nyúztak egy hr-essel, akinek azt hiszem van coach végzettsége is. A lényeg végig az volt, én hogyan tudnék hatékonyabb munkát végezni. Mikor mondtam, hogy úgy, ha a sok ad-hoc jellegű feladat nem hozzám futna be és ha nem lennék folyamatosan ugráltatva (ezt természetesen jobban kifejtettem és szebben adtam elő), mellébeszéltek és süket fülekre találtam. Azzal kapcsolatban is nekem kellene szerintük határozottabbnak lennem, hogy a főnököm ne halogasson mindent, legyek erélyesebb, vezessem rá a dolgokra stb. Felnőtt ember, az ő érdeke, hogy működjön a cég szerintem... normális dolog az, hogy a rengeteg munka mellett még én vagyok előállítva azzal, hogy miért nem segítek a főnöknek is, hogy kedve legyen foglalkozni a céggel, pedig sokszor sza.rik konkrétan mindenbe?
2021. ápr. 24. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy ott hagynám,hogy észre sem venné.
2021. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott , nálam is ez volt. Ennek az lett az eredménye h nyomtam a nyugtatót 6ossával, valamire nem figyeltem elbasztam és ki is rúgtak.
2021. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, itthon nagyjából csak az a normális munkahely, ahol egyedül vagy egy irodában, nincsenek kollegák, főnök is csak valahol távol. Férfiként a tapasztalatom az, hogy kollegák csak férfiak legyenek, azokkal jó együtt, mert erősebbek az idegeink, és megvan egyfajta férfi tisztelet a másik felé. Nőkkel sosem bírtam együtt dolgozni, mindegyik felidegesítette magát rövid idő alatt, behozta az otthoni feszültséget, és a kollegák itták meg a levét. Soha többet női kollegákat.
2021. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3as kérlek ne általánosíts.


A férfi főnököm hisztisebb volt mint 100 menstruáló nő.


Állandóan az otthoni f@szságát nyomta... Nem nem érdekelt h nem alszik mert a gyerek üvölt éjszaka, nem nem érdekelt h az asszony nem főz meg nem tudja nevelni a gyereket

Aztán az ő felettesei is baszogatták így csapkodta az asztalt meg üvöltözött


Velem ellentétben aki bement és egésznap kussban ültem akkor is mikor apám meghalt

2021. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 Nő vagyok, és sajnos egyet kell értsek.

A női kollégáim az esetek 80%-ában borzalmasak voltak eddig. Imádják egymást cs.sztetni, alattomosak, nem segítenek, csak lenyomják a másikat.

A férfiak általában velem sokkal kedvesebbek, türelmesebbek, és a viselkedésük is többnyire nyugodt.

Természetesen voltak kivételek, de a gázos férfi kollégák számát szerintem 1 kezemen meg tudom számolni, míg a gázos nőkét két kezemen sem...


Kérdezőnek: szerintem otthagynám... ha lehet, kezdj el nézegetni álláshirdetéseket, biztosan találsz szimpatikusabbat.

2021. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért léptem le. 2-en vittük azt a melót, amit azóta érdekes módon 4-en csinálnak, és a főnök szervezett nekünk egy "hatékonysági tréninget". Kínunkban röhögtünk. Én felmondtam, a kolléganő meg úgy érezte, eljött az ideje a kistesóprojektnek.
2021. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el keresgélni, és ha akad biztos hely, menj. Miután a másik helyedben lejárt a próbaidő és biztos a helyed, menj vissza és olvass be neki. De ne írásban, hogy ne maradjon nyoma.
2021. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én egy ilyen beosztottól is szabadulnék, ahogy lehet
2021. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: miért, mi az oka annak, hogy ha te lennél a főnököm meg akarnál tőlem szabadulni?
2021. ápr. 24. 12:46
 10/10 anonim ***** válasza:

En ugyanigy voltam, igy tökeletesen meg tudlak erteni.

Aludni már nem tudtam, mindig valami munkahelyi dolgon kattogtam. Ingerlekeny lettem, már minden kisebb problema kihozta az oroszlánt belölem.

Fel kellett mondanom, mert úgy éreztem ha nem teszem meg elbocsájtanak.

2021. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!