Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minkahelykeresésnél ha nem...

Minkahelykeresésnél ha nem mondom meg, akkor nem fog kiderülni, hogy járok pszichiáterhez, ugye?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, higy miylen munkahely es miert jarsz pszichiaterhez. Ha bortonornek jelentkezel es skizofren vagy, akkor nem kellene....
2021. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen nem...
2021. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem, dehogy. Persze tényleg nem mindegy, milyen munkakör.
2021. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Én is járok soha nem kérdezték, csak annyit hogy szedek e valami gyógyszert (na azt ne mond meg, hogy igen)...amúgy nem számít
2021. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"...csak annyit hogy szedek e valami gyógyszert (na azt ne mond meg, hogy igen)...amúgy nem számít"


Ja de, számit. Nem az interjúnál, hanem a munkaalkalmassagi orvosi vizsgálaton. Ha hazudik, okot ad a rendkívüli felmondásra.

2021. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Építész akarok lenni, még egyetemen vagyok, és én tudom magamról, hogy nem fog hátráltatni ez a munkámban.

Szedek gyógyszert, de akkor ezt ne valljam be? Őszintén, nem akarom, mert, ha ezt megtudják rólam, akkor hiába tudom magamról, hogy nem okoz gondot, nem fognak fel venni. Ugye személyiségzavarom van, ez a baj, mert ez elég rosszul hangzik, pedig nem az, mert enyhe, és én tudom, hogy nem lesz belőle gond, mert eddig sem volt. Ez az én életemben a magánéletben jelenik meg csak.

2021. ápr. 24. 16:56
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
#6: Hallgatnék, mint nagypénteken a harang.
2021. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Oké
2021. ápr. 24. 17:07
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Megegyszer, interjún ilyet nem kérdeznek. Ha az orvos kérdezi a mubkaalkalmassagin, be kell vallanod
2021. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem ugy müködik, hogy nem vallod be.

Munkavállaláshoz szükséges, hogy elmenj orvoshoz, ahol orvosi alkalmassági vizsgálatot végeznek.

Akkor állhatsz munkába, ha az orvos alkalmasnak minősít.

Meg lehet próbálni eltitkolni, de TAJ alapján le lehet kérni az adataidat.

Nyilatkoznod kell arról, hogy nincs eltitkolt betegséged, nyílván akkor itt hazudnod kellene, de kiderülhet.


Az álláskeresési interjún nem kell ezt elmondanod, ha nem kérdeznek rá.

Az orvosnál igen.

De ha előjön, és arra koncentrálsz, hogy ezt pozitivumként mutasd meg, akkor még plusszot is jelenthet.

2021. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!