Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lehet gyakoris fizetett...

Milyen lehet gyakoris fizetett kérdezőként dolgozni?

Figyelt kérdés

Vannak, akik annyira szánalmasan ugyanolyan kérdéseket írnak ki, és folyamatosan keltik a feszültséget a kérdéseikkel. Már rég kaptak választ, de hatodszorra is felteszi a kérdést.

Ezekért kapnak fizetést? Gyártják a kérdéseket, ezért jönnek az emberek, jót veszekednek a posztok alatt, közben a reklámok meg minden alkalommal megjelennek.



2021. ápr. 25. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
milyen reklámok?
2021. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha van AdBlockod, akkor nyílván nem látod őket, de amúgy vannak reklámok az oldalon.
2021. ápr. 25. 19:57
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezek ingyen ilyen idióták!
2021. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ezt a moderátorokra lőcsölik afféle kiegészítő tevékenységként, hogy ha épp nem akad moderálnivaló, akkor se lógassák a lábukat.
2021. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Na igen. Én meg több válasz reményében egyszer egy kérdést kiírtam két helyre is. Egyből törölve lett mert nem szabad 2x kiírni. Bezzeg aki megkérdezi 80x hogy vajon mikor nyitnak a sulik és vergődik alatta linkekkel, azt hiába jelentem, semmi következménye.
2021. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
A politikával kapcsolatos kérdéseket bérkommentelők írják, de nem a gyik alkalmazza őket, ha érted, mire gondolok. Ez csak egy felület nekik a sok közül.
2021. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, ezt a részét is el tudom képzelni abban a kategóriában.

Illetve van, aki azért ír ki kérdést, hogy a szintje magasabb legyen.

2021. ápr. 25. 20:08
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Álom meló.

Havi 3,5 milla trollkodasert

2021. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Én már többször volt, hogy jelentettem TÉNYLEG nagyon gáz kérdéseket (értsd úgy, hogy az oldal összes szabályát megsértette, és tartalmilag is aberrált vagy értelmetlen volt), és láss csodát, SOHA nem törölték őket:

magyarán igen, valszeg az oldal üzemeltetői vagy moderátorai írják ki ezeket a borzalmakat.

2021. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
A politika kategóriában érdeklődj, tele van Fidesz bértrollal
2021. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!