Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy baj, ha nem igazolványkép...

Nagy baj, ha nem igazolványképet teszek az önéletrajzba?

Figyelt kérdés

6 évvel ezelőtti fényképem van csak, amit még a tablóhoz csináltak. Azt nem szívesen tenném bele. Azóta nem volt szükségem rá, viszont most állást szeretnék váltani, de amit kinéztem oda fényképes önéletrajzot kérnek. Nem tudok most csináltatni hirtelen, jó lesz itthon készített fénykép is? Persze nem olyan amit facebookra tennék ki, hanem egy sárga fal előtt készült, elegáns blúzban, annyi hogy nem stúdiófotó. Eladó állás egy gyerekruházati boltban. Mennyire gáz ilyen képet küldeni? Múlhat ezen az állás?

L/25


2021. ápr. 29. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Arra figyelj, hogy normális kép legyen. Vagyis hogy studióban retusálják a bőrhibákat, szólnak, hogy inkább vedd le a kosztümkabátot, mert nem áll jól... Ezt neked otthon magadnak kell megoldani.

(De amúgy igazolványképet ne, az elég gáz. Gondom nem is arra gondoltál, csak rosszul fejezted ki magad.)

2021. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebbe a szituba vagyok, nekem azt mondták ismerősök, rokonok, hogy nem gáz, ők is így csinálták, szóval most én is így csinálom xD
2021. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en sem igazolvanykepet tettem az oneletrajzomba. egy normalis kepet, amin tok elegalsan, jol nezek ki. egy kompon keszult, hatterben a folyo, komolyan mondom szerintem az egyik legjobb kep ami eletemben keszult rolam :D es termeszetesen felvettek, nagyon tetszett nekik az oneletrajzom(szerintem amugy a foto erdekli oket a legkevesbe ), kb. masfel eve ott dolgozok. miert csak igazolvanykepet lehetne belerakni? (ha mar mindenkeppen kell kep)? amugy szerintem nem nagyon foglalkozbnak a fenykepeddel. szoval egy mondatban: nyugodtan tehetsz bele nem igazolvany vagy mas hivatalos kepet, csak legyen rajta elonyos a megjelenes, meg persze norm,alis legyen :)
2021. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most kicsit megnyugodtam.
2021. ápr. 29. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!