Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van rá esély, hogy akarjon...

Van rá esély, hogy akarjon tőlem vmit mégis?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen vna egy férfi, de nem állunk egymással munkakapcsoltban. Viszont köszönni mindig köszön, és sokat néz rám, ha meglát. 6 hónapja van már ez amióta odakerültem, de semmi több nem volt. Viszont a nézéséből úgy jön le mintha tetszenék neki. De akkor miért nem lépett vmit?
2021. máj. 7. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Mert nem kellesz neki. Ha akarna valamit tényleg, akkor lépett volna. Amúgy lehet csak azért néz "úgy" mert nem érti miért bámulod őt. Mer gondolom neked tetszik, simán lehet, hogy csak belelátod, hogy ő azért néz téged, mert tetszel neki, mert ezt akarod hinni.
2021. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem tudja hogy van-e valakid, érdekelnéd-e stb.

De az is lehet hogy csak te gondolsz bele többet...

Ez akkor fog kiderülni ha nekiálltok beszélgetni, csajok szerintem kreatívabbak ilyen téren szóval keress valamilyen alkalmat hogy váltsatok pár szót.


Sajnos ilyen világ ez, marha nehéz lett ám munkahelyen ismerkedni férfiként mert hajlamosak vagytok bármit szexuális zaklatásnak minősíteni...

2021. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Vagy nincs esely vagy elkepesztoen male tejbetok csavorol van szo
2021. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nincs esély úgy vélem 😒
2021. máj. 7. 12:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát menj oda hozzá, kezdeményezz beszélgetést. Ha már ő nem akar lépni, próbáld meg te. Hamar kiderül majd, hogy akar e valamit.
2021. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Te ne azon morfondírozz, hogy VAN-E esélyed, hanem intézd úgy, hogy legyen! A társkeresés komoly dolog, félseggel nem érdemes csinálni.
2021. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ha Te sem mersz lépni, akkor tényleg nincs esély.

Kezdeményezz beszélgetést, jelöld be/vagy írj rá facebook-on...

A lényeg, hogy elinduljon köztetek valamiféle kommunikáció.

Aztán majd kiderül, hogy lesz-e belőle valami.

2021. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik egy csaj melóba de sajna nincs semmi ötletem mivel tudnám megszólítani :/

Szerintem kezdeményezz, abból nem lehet semmi baj

2021. máj. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Eljen a szerelem. Drukkolok mindenkinek.
2021. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!