Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2 évente jön a főnök másik országból látogatóba, viszont ilyenkor minden nagyon szép, örülünk egymás sikerének. Viszont, a valóságban az a helyzet, hogy vannak olyan részek, ahol egy emberre sok munka hárul, máshol meg óraszámilag, emberileg megfelelő minden. Ami még kritikus tényező lehet, hogy természetes minden alkalmazott munkája. Hiszen, látjuk azt, hogy egész évben, mindenki szépen dolgozik. Mit is csinálnának? Más elvárások nincs feléjük, csak hogy dolgozzanak. Annyi szomorú vagyok, tudom azt, hogy ezeken legjobb tudással rendelkező sem tud változtatni. Mit tegyek?
2021. máj. 7. 18:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
54/N Jolán
2021. máj. 7. 18:40
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést sem értem,semmi összefüggést nem látok a dolgokban de mindegy:D.
2021. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szabad logikusan gondolkozni, mert kiszámítható leszel.
2021. máj. 7. 18:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy látom, felvetted a vakcinát... :D
2021. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miből gondolod? :)
2021. máj. 7. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Apró jeleit közvetíted... :D
2021. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tettünk egy hatalmas kitérőt az adott témától. Az a kérdésem, hogy a látszatból, amit mutatunk mások felé, abból hogyan lehet valóságot varázsolni?
2021. máj. 7. 19:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy, ha a másik fél elhiszi amit hazudsz, a látszat mögé pedig többet gondol.
2021. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy adott részlegen az embereken spórolnak pénzügyileg. A másikon nem. Akkor hogyan lehetne összhangot kialakítani az osztályok között? Hogyan lehet azt elérni, hogy feltöltődni menj be, ne lemerültem gyere haza a körülmények miatt?
2021. máj. 7. 19:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem feltöltődni járok a munkahelyemre:S
2021. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!