Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan érhetném el, hogy a...

Hogyan érhetném el, hogy a munkahelyemen ne a korom miatt ítéljenek meg? 22/F

Figyelt kérdés

Nem olyan rég kezdtem el rendőrként dolgozni és sok kollégám nem vesz komolyan sem engem, sem azt, amit mondok.

Múltkor elintézték annyival, hogy “dehát te csak egy gyerek vagy.” És ehhez hasonló megjegyzésekkel degradálnak a korom miatt.

Ha próbálom megbeszélni velük, kiröhögnek és másnap ugyanígy folytatódik.


2021. máj. 20. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom, klisé, de ne foglalkozz velük. Csak tedd a dolgod, és ha mindent jól csinálsz, akkor ezzel be is bizonyítottad, hogy ők a buták.
2021. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kell egy kis idő míg elfogadnak. De ez nem csak a rendőrségen van így , hanem minden egyéb más munkahelyen.

Ne okoskodj , az a lényeg. Tanulj tőlük , okosodj és ez majd változni fog később.

2021. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Tapasztalatból mondom, hogy sehogy... :D Én középvezető voltam 20 évesen nagyvállalatnál, de a közemberek kiröhögtek ha ezt meghallották.


Felsővezetők közül viszont sokan magáztak "privátban" is...


Úgyhogy ez elsősorban nem tőled, hanem a téged körülvevő közeg kultúrkörétől függ. Minél nagyobb kuriózumnak veszik körülötted, hogy ilyen fiatalon érted el az aktuális munkakört / pozíciót, az rád nézve annál nagyobb érdem.

2021. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várj 10 évet
2021. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy. Engem is nagyon fusztrált évekig, főleg mikor ők mindent is jobban tudtak a korukból kifolyólag - és ezalatt ne csak a munkahelyi feladatokat értsd, hanem pl. hogy miért nem hozok be váltócipőnek egy papucsot, mert milyen kényelmetlen napi 8,5 órát utcai cipőben ülni, miért rendelek kaját mert az ő idejükben ennyi idősen már a férjükre és a gyerekükre is főztek munka után. Na és igen, ha bármit montam, akkor általában felülirták, mert jobban tudják.

Egyszer azért utáltak ki a munkahelyemen, mert 3 év tapasztalattal diplomásan többet kerestem, mint a 35 éve ott dolgozó, lassan nyugdíjba vonuló értettségivel + valami ügyintéző OKJ-val rendelkezők. Megértem, hogy kellemetlen számukra, de mindenki a maga sorsa kovácsa.


Most 29 éves vagyok, már kezd alább hagyni ez a viselkedésforma a többiek részéről, úgyhogy én is csak azt tudom mondani, hogy ezt tűrni kell egy ideig, mert csak az évek segítenek.

2021. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!