Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy kollégám aki a műanyag...

Van egy kollégám aki a műanyag eldobható ételtartót elmossa a tiszta vízzel, hogy utána leadja a szelektív hulladék gyűjtőbe.Megkérdeztem, hogy a vizet amiből már alig van a Földön, miért pazarolja erre?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted. Ügyes vagy. És?

Találgassunk, mit válaszolt?

2021. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na az észlény...

A pörköltmaradékot nem lehet újrahasznosítani a műanyagon, ellenben a víz megy a szennyvíztisztítóba.

Elmondom neked, nyugaton a tejfölös dobozt is elmosva dobják a szelektívbe

2021. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szükséged ellenségekre, ha vannak kollégáid.


Isten óvjon mindenkit az ilyen "minek pazarlod a vizet mikor alig van" emberektől. Tipikus nagyokos, okoskodó, ideógesítő alakok.


Amúgy gondolom a való életben nem volt ennyire nagyszájú a kérdező, mert ha megkérdezte volna, akkor most nem született volna meg ez a kérdés, hiszen kapott volna rá választ.

2021. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is elmosom, nyilván nem patyolat tisztára, csak annyira leöblítem, hogy ne legyen tiszta kaja maradék.


Szimplán azért, mert nem mindegy, hogy a tiszta műanyag áll napokig a szemetesbe, vagy a gyűjtőben vagy pedig ott rohad és büdösödik a kajamaradék.

2021. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A vizet megtisztítják és visszaforgatják, mosogatni pedig ideális esetben az ember amúgy is rendszeresen szokott, így eggyel több vagy kevesebb doboz semmit sem számít. Nem mellesleg tilos szennyezett, ételmaradékos műanyagokat dobni a szelektív gyűjtőbe.
2021. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Megkérdezted?
2021. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb szelektív gyűjtőbe tisztán és összepréselve kell bedobni a műanyagot.

Nálunk ki van plakátolva, hogy így kérik.


Kollégád mit válaszolt a kérdésre?

2021. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!