Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem néz rám az egyik...

Miért nem néz rám az egyik férfi munkatársam?

Figyelt kérdés

Fél éve dolgozok egy cégnél és azt vettem észre, hogy az egyik férfi munkatársam rám sosem néz.. Odajön sokszor a csapatunkhoz és miközben magyaráz valamit engem, mintha teljesen ignorálna, nem veszi fel velem egy pillanatra sem a szemkontaktust, míg a többiekre rá-rápillant beszéd közben.

Engem ez nagyon zavar már, úgy érzem teljesen unszimpatikus vagyok neki.


2021. máj. 21. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az is lehet, hogy épp bejösz neki, és azért kerüli a szemkontaktust.
2021. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
A gyáva...
2021. máj. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy így van-e, mert nekem nem tűnik félősnek.. vagy lehet, hogy mégsem annyira határozott, mint ahogy látom ezekszerint? Van ilyen? Mert egyébként mondhatni elég nagy ember a cégnél, tehát tényleg nem tutyimutyi.
2021. máj. 22. 07:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy szimpatikus neki, ki nem állhat. Én nem szívesen nézek rá valakire ha ez a helyzet.
2021. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ez miért baj? Nem lehet mindenki szimpatikus mindenkinek. Ott vagytok egy helyen, dolgoztok felnőtt emberek módjára, nem köt beléd, nem piszkál. Joga van arra nézni, akire ő szeretne. Téged meg nem ér semmilyen hátrány.
2021. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem is beszéltünk nagyon, emiatt zavar, hogy miért dönti el valaki ránézésre, hogy nem vagyok szimpatikus?
2021. máj. 22. 10:28
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Ne vedd a szívedre, vannak ilyen emberek akik ok nélkül utálkoznak :)
2021. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!