Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy engedhetném el az egyik...

Hogy engedhetném el az egyik kedvenc munkahelyemet?

Figyelt kérdés
Az iskolai gyakorlati helyemről van szó, ahol nem voltak nagy elvárások, sokat tanítottak ott, igaz maga a szakma nem olyan hű de érdekes de élveztem ott lenni, ott találtam először barátokat, és úgy az előző szörnyű időszak után végre ennél volt talán a megnyugvás először és a suliban is. Persze ott kényelmes időben kellett mennünk a reggeli órákban és 1 műszak keretében nem úgy ahogy a rendes dolgozók mint hajnali 5.30ra kellett volna menni, és 3 műszak lett volna csak. Igazából még a 3 műszakot is elvállaltam volna ha maga a hely nem lett volna olyan messzi és bonyolult ilyen hajnali órákban, míg reggelente könnyebb azért az oda jutás. Így volt is rá lehetőségem, hogy ott dolgozzak évekkel ezelőtt is és ha akkor már suli befejezése után ami kb 2016ban lehetett akkor már több mint 5 éve dolgoznék ott ahova szerettem járni és most is lett volna lehetőségem de nem éltem vele mivel sokáig tudom magamról, hogy nem bírtam volna a hajnali 3 órás kelést és még mellette 1 óra utazás és 8 óra munka majd hazaút. Pedig itt éreztem, hogy megtaláltam a helyem, élvezettel jártam oda nem gyomorgörccsel, igaz most egyedül lettem volna de a hely maga vonzott. Egyetlen hibája tényleg, hogy nem budapesti sajnos. Bár jelentkeztem újra azért hátha lenne még lehetőségem másik pozícióra és ekkor már minden bonyolultat leküzdenék. De ha nem akkor úgy érzem máshol nem fogom megtalálni a helyem, nem lesz olyan a hely ahova boldogan megyek és nem idegeskedve, túl nagy elvárások lennének stb. Azóta voltam pár munkahelyen és egyedül itt éreztem azt, hogy boldogan mennék dolgozni és nincs bennem az a munkaundor ami régóta van nekem. Ha nem hívnának a munka miatt amire jelentkeztem, hogy engedjem el ezt a helyet és nézzek előre? Máshol is érezhetem ugyanezt más munkahelyen? Mikor ott végeztem szakmával tényleg olyan 2016 körül voltunk és azóta bánt a tudat, hogy nem vállaltam el akkor az első lehetőséget, de akkor tudatlan voltam és nem is értettem mi az a 3 műszak és azóta nem lettem volna olyan helyzetben mint most munka nélkül, döntésképtelen hogy mit akarok, sok sikertelen interjú stb..Kedvenc helyem volt és sajnos nem ott dolgozok, ez az ami bánt, bár a többi o.társam már rég máshol dolgozik és mondták semmi pénzért nem mennének vissza, ketten dolgoztak ott kis ideig de huzamosabban szerintük nem érné meg de én nem csak a pénzért mentem volna oda hanem amiket leírtam. Más érzett már ilyet egy munkahellyel kapcsolatban?

2021. máj. 22. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdés jelentve, mert a jó isten se tudja, hanyadjára írod ki...
2021. máj. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1.ok...
2021. máj. 23. 17:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!