Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ausztriában dolgozó pincérek!...

Ausztriában dolgozó pincérek! Milyen volt ez a hét a foglalások alapján? Hetente hányszor kell csinálnotok teszteket?

Figyelt kérdés

Ugye az időjárás sem volt a legkedvezőbb, na meg a 3G + regisztráció az éttermekhez.. De milyen volt a hetetek forgalom, borravaló alapján? :)

Hányszor kell tesztet csinálni? A neten azt olvastam, hogy hetente egy, de állítólag a tulajok olyan emailt kaptak, ahol azt írják, hogy kétnaponta kell...


2021. máj. 23. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Szép álmokat neked. Osztria plusz dajcsland hamarosan a kukába landol, mert annyira sz*rrá ment a gazdaságuk a járvány alatt, hogy csődhullám fog indulni. Szóval, készülj fel, mert még jönni fognak haza onnan is magyarok. Mindkét országból. Ne várj a csodákra, mert csak süllyedni fogsz.
2021. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

En egy szoval sem mondtam, hogy kimegyek dolgozni, pusztan kivancsi voltam, hogy hogy elik meg a mostani helyzetet.

"Szep almokat"!

2021. máj. 23. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
1: Hiába reménykedsz, csak mert a te tehened megdöglött, nem fog a szomszédoké is. Magyarországhoz képest a nyugati országok százszorta jobban állnak.
2021. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

elég szr hetünk volt, mondjuk mi szabadtéri egység vagyunk, nincs fedett rész XD de azon a két napon ahol összehoztuk, nem volt rossz forgalmunk, bár elég szezonkezdeti hangulat volt így május közepén, kétszázötven vendég egy teljes szombat alatt... ennek a négyszeresét hozzuk máskor.

így pár napból nehéz megmondani, de annyit szerintem nem hagytak ott nekünk pluszba, mint szoktak, a rendeléseket is többen fizetik centre pontosan... mondjuk nem tagadom, én is kevesebbet hagyok ott, ha elmegyek valahova kávézni, nekem sincs sok pénzem momentán.

tesztelnünk nem kell, van egy pontja a törvénynek, miszerint a teszt kiváltható ffp2es maszkokkal, azt hordjuk (már amikor szem előtt vagyunk, igyekszünk úgy váltani, hogy senki ne fulladozzon sokáig.) főnök nem bánja, igazából még elég csonka a csapat, nem lenne jó, ha valaki hetekre háziőrizetbe vonulna egy pozitívval.

2021. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt a torvenyt nem tudod elkuldeni esetleg? Mert en tenyleg heti egy tesztet olvastam a wko-n, az ismerősöm aki kint dolgozik meg azt mondta, hogy a fonok olyan levelet kapott a miniszteriumtol, hogy ketnaponta kell
2021. máj. 24. 08:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ezt az oldalt találtam (im lokal gilt dann résznél), amúgy lehet tartományonként eltérő. nem tudom. őszinte leszek, annyira nem érdekel, bízom a főnökömben, hogy helyes utasításokat ad, ha kijönnek ellenőrizni én úgyis "elfelejtek" németül, majd valaki más elmagyarázza, hogy miért csináljuk amit csinálunk XD (nekünk amúgy három napot mondtak a teszt érvényességére, tehát hetente háromszor lehet, ha akarunk)

2021. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vannak olyan kollegaid vagy ismeroseid akik szinten pincerek es mondjuk beoltottak vagy betegek voltak? Naluk is maszk vagy teszt kell?
2021. máj. 24. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
annyira nincsenek, egyrészt elég fiatal vagyok, nem is járnak még a korunknál, másrészt valahogy sikerült begyűjtenem magam köré a bioterroristákat (pedig hidd el nekem, három éve, érkezéskor nem ez volt az elsődleges szempont :D), nem is nagyon akarunk... aki beteg volt, vagy be van oltva, annak csak a textilmaszk kell, bár szerintem az is büdös.
2021. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a segitseget!😊
2021. máj. 24. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!