Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azonnali hatályú felmondásra...

Azonnali hatályú felmondásra ok lehet, ha értesítés nélkül a NAV felé minimálbérrel jelent engem munkáltató, a szerződéssel ellentétesen?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nyomd is fel a navnál
2021. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

tehát akkor nem kérdés ott a szerződés benne a bruttó bér bőven minimál felett, ott a nav-os riport a bejelentésről, az meg kinimál -->adhatom is be az azonnalit?

És mivel azonnali, így minden jár ami munkáltatói felmondás esetén járna. végkielégítés stb....

2021. máj. 24. 12:03
 4/10 A kérdező kommentje:

"nyomd is fel a navnál"


Az már szükségtelen, onnantól hogy benn voltam a navnál és ez kiderült ők már hivatalból vizsgálatot indítottak.

2021. máj. 24. 12:04
 5/10 A kérdező kommentje:

Kíváncsi leszek arra a napra amikor a navosok helyszíni iratbetekintésre kijönnek. mert ki fognak jönni.

akkor is olyan nagy mellénye lesz-e a főnöknek.

2021. máj. 24. 12:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem jar semmi szerintem, csak nem kell ledolgoznod a 30 napot.
2021. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Nem jar semmi szerintem, csak nem kell ledolgoznod a 30 napot.


tévedsz. teljes végkielégítés is jár (ha amúgy járna) nézz utána.

2021. máj. 24. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Munkajogásszal beszélj, vidd a munkaszerződésedet is. Hihhetetlen barmolásokat tudnak csinálni. Volt jelenléti ív is az általad tudott eredeti óráról? Mert azzal együtt az igazi buli ám!
2021. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Légyszi, írd meg, ha lesznek fejlemények, kíváncsi vagyok hogy hogy alakulnak a NAV val a dolgok?

Bár egy kicsit attól tartok hogy ez ilyen munkáltatók egy csomó pénzt meg spóroltak az alkalmazottak van amiből van lehetőségük a navnakjattolni.

2021. máj. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*Alkalmazottakon
2021. máj. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!