Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Béremelési ajánlatnál nem...

Béremelési ajánlatnál nem zsarolásszagú ha még időkeretet is szabok, meddig várok a válaszukra? de hát mást tehetek?

Figyelt kérdés

Mondtam a főnöknek ha azt szeretné hogy maradjak a cégnél adjon emelést. Erre ő válaszolta hogy hamarosan leülünk és áttárgyaljuk. ennek 3 hete semmi reakció azóta.

majd pénteken bementem hozzá hogy ezen a héten kérek választ. nem mondtam ki hogy ha nem kapok akkor mi lesz, csak megmondtam választ ígértek hát adjanak akkor, a hét végégi várok rá.

kicsit zsarolásszagú de hát bármi mást tehetek?


Várhatok öröknapig a soha meg nem jövő válaszra ha nem lépek!


2021. máj. 25. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem zsarolás szerintem.

Vagy elfogadják az ajánlatot vagy keresnek mást. Ez üzlet.

Tettél nekik egy ajánlatot amiből választaniuk kell. Ha nem adnak emelést akkor elmész és kész. Keresnek mást majd, aztán vagy lesz vagy nem. Mindenesetre még ha zsarolásszagú is a dolog nem hiszem, hogy az lenne. Csupán megvannak a feltételeid. Gondolom régebb óta dolgozol már ott. Ha nem válaszolnak akkor veheted úgy, hogy nem kapsz.

2021. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kései Sirató ***** válasza:
Én megjelölném a napot is, hogy meddig döntsenek az emelésről, mert akár azt is mondhatod, hogy neked is van egy határidőd, hogy meddig kell válaszolnod egy másik munka hely vonatkozásában.
2021. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kései Sirató ***** válasza:
Nem zsarolás.
2021. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Én megjelölném a napot is"


Én is megjelöltem. a hét vége. vagyis péntek.Ha nem kapok választ, akkor hétfő reggel 7.00 felmondólevél.

2021. máj. 25. 10:12
 5/9 Kései Sirató ***** válasza:
Értem én , csak egy kicsit nyomatékosabb lett volna, ha azt mondod, hogy május 22-ig szeretnék választ kapni.
2021. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

egyébként meg vszínű totál mindegy , a válasz hiánya egyben a válasz maga.

nem lesz itt emelés, ha lenne na azt már mondták volna.

a cég szerintem elengedett engem, ez egy dolog, de azért annyi gerincük lehetne, hogy közöljék is.

2021. máj. 25. 10:17
 7/9 Kései Sirató ***** válasza:
Ez az általad kitűzött határidő letelt már? Ha igen, akkor add be a felmondásod!
2021. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem mutat érdeklődést, akkor nem vagy annyira pótolhatatlan. Viszont az, ilyenek mindig ledolgoztatják a 30 napos felmondási időt...
2021. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Úgysem fogsz felmondani az alapítványi iskolában.
2021. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!