Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Foglalkozás eü vizsgálaton...

Foglalkozás eü vizsgálaton van vércukor mérés?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelye válogatja. Nálunk pl van, soha egy korábbi munkahelyemen nem volt. De megkérdezik, mikor ettél utoljára, és ha egy órája, akkor hagyják a francba.
2021. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A vizeletet nézik, hogy van-e benne, vért nem.
2021. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az éves vizsgálat része a nagylabor is, úgyhogy itt igen. De ez nem kötelező, a munkáltató döntése, hogy csináltat-e ilyet.
2021. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmasságin,nincs de viszont az alkalmasságira vinni kell egy teljes labort .
2021. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem még nem volt olyan munkahelyem, ahol teljes labort kért a munkáltató, egy tüdőszűrő kellett, meg üzemorvosi, az is csak kérdezgetett, és ennyi. Mondjuk aki gyerekekkel foglalkozik, vagy egészségügyben, vagy hasonló munkakörben van ott tudom, hogy néznek mindent.
2021. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég sok munkahelyem volt már, de tőlem soha nem kértek sehova sem vér-, sem pedig vizeletvizsgálatot. Az éves vizsgálatokon eddig kizárólag csak látásvizsgálattal és vérnyomásméréssel találkoztam. Ezeken kívül csak feltettek mindig egy rakás kérdést, van-e valami betegségem, szedek-e gyógyszert, van-e panaszom, ilyesmiket. Aztán ennyivel mindig el volt intézve.
2021. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!