Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak olyan városi munkahelye...

Vannak olyan városi munkahelyek, ahol egyáltalán nem preferálják a vidéki munkavállalókat?

Figyelt kérdés
Munkaközvetítő cég és bármilyen féle cégek egyaránt benne foglaltatik a kérdésben. Esetleg még előfordul az is, hogy a munkaadó/közvetítő cég nem szeret bérletet fizetni, csupán a bejárást fizeti autóval, mert az olcsóbb számukra? Esetleg vannak olyan nagy vállalatok amelyek az adott város lakóit preferálják?

2021. máj. 25. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem preferálják a vidékieket, mert a bejáráshoz a bérlet árának nagy részét fizetniük kell.

A bérlet fizetése mindenképpen sokkal olcsóbb nekik, mintha ugyanannyit a gépkocsira fizetnének.

2021. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A bérlet könyvelhető a legegyszerűbben.
2021. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Így legyen városi munkája az embernek vidékiként... Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 25. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak ilyenek, de szerencsére nem mind.

Én pl. eddig minden munkahelyemre bejártam a városba vidékről, sose volt gond ebből. :)

2021. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Képzettség kérdése. Sajnos én egy képzetlen prosti vagyok a munkaerő piacon.
2021. máj. 25. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A bérlet 86%-át kötelesek fizetni. És ez adómentes a cégnek. Jó nagy putri cég lehet, aki még erre se képes. Nem nagy tétel.
2021. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően minden munkáltató a "helyi" munkaerőt preferálja ha választhat. De nem ez a legfontosabb tényező a kiválasztásnál
2021. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért adómentes ez a cégeknek ? Valaki elmagyarázná, hogy miből finanszirozzák ?
2021. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert az utazási hozzájárulás törvényileg adómentes. Nem úgy mint a fizetés, ami nagyjából kétszer annyiba kerül a cégnek, mint amit te kézhez kapsz.


Ugyanabból finanszírozzák, mint bármely mást kiadást. Bevételből.

2021. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!