Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy diákszövetkezetnél regiszt...

Egy diákszövetkezetnél regisztráció után csak akkor hívnak be ha találtak nekem munkát?

Figyelt kérdés
Most akarok majd regisztrálni, viszont még nincs bankszámlám. Ezt a héten fogom csináltatni, de nem akarom hogy addig behívjanak amíg ez nincs rendezve.
2021. máj. 25. 14:21
 1/8 savanyújóska ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan meg fogod tudni beszélni velük, ha keresnének, de egyébként alapvetően engem anno (mondjuk az volt már jó 10 éve) nem kerestek külön, hanem én tudtam szemezgetni, szerintem ha nincs banszámlád, akkor regisztrálni sem fogsz tudni.
2021. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Regisztrálni lehet bankszámlával, ezt néztem.
2021. máj. 25. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom, engem nem nagyon hivogattak, pedig vagy 4-5 diakszovetkezetnel regisztralva vagyok a mai napig (Budapest). Altalaban azt mondtak, hogyha talalok majd munkat a honlapon, akkor arra jelentkezzek a megadott modon, aztan az interju utan (ha van), be kell menni a szovetkezethez is alairni, ha felvettek.

Ja de, egyszer-ketszer az egyik szovetkezet kuldott emailt, hogy nagyon keresnek embereket bizonyos cegekhez, ennyi volt :D

Egyebkent a bankszamlat potolhatod barmikor, legkesobb az elso fizu elott 1-2 hettel is, de ez a cegtol fugg. Azt tudom, hogy en is utolag potoltam, de kozben mar elkezdtem dolgozni is.

2021. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk FB csoport van, és ha a kipakoltak közül tetszik valami, akkor privát üzenetben kell jelentkezni, ahol több részletet is mondanak róla. Utána be kell menni az irodába, a papírokat aláírni, meg átbeszélni a fontosabbakat.


Engem telefonon is többször hívtak, ha valamit azonnal meg kellett beszélni, például sürgősen kellett menni az általam már korábban jelentkezett helyre, mert kevesen voltak valamelyik következő nap.

Aztán jött egy új csajszi is, aki meg többször hívott egyik órámon, majd rögtön küldött 2 emailt is.. Kiderült, hogy a városomban nagyon nagy hiány volt Tesco-s diákmunkásokból és oda szeretett volna engem is beszervezni.

Ezektől eltekintve nem kerestek, hanem nekem kellett írnom munka miatt.

2021. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szóval akkor ezt a bankszámlás részt csak akkor kell rendezni a diákszövetkezettel ha már megvan a munka?

2021. máj. 25. 14:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben néznék online munkát!Profession-on vannak diákmunkák és jó pár helyen nem diákszövetkezet hírdeti ezeket!Én 1x voltam melódiáknál, de többet soha!Inkább nélküle dolgoztam és jobban is kerestem!Persze akkor szerződést kell írni meg jelenlétit meg ugye utána kell nézni, hogy a főni be jelent-e!
2021. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen utolsó,leginkább azokat nézegetem, de egy kisvárosban élek és nem nagyon akad ilyen munka, szóval lassan rákényszerülök a diákszövetkezetre:D
2021. máj. 25. 15:05
 8/8 savanyújóska ***** válasza:
Szerintem ha amúgy nincs még bankszámlád, mindenképp érdemes nyitni egyet, a junior csomagok amúgy is kb. ingyenesek szoktak lenni, és később jól fog jönni. Hogy konkrétan nálad hogy kell intézni, szerintem jobban jársz, ha felhívod a kiszemelt szövetkezetet, ők jó eséllyel nálunk naprakészebbek a kérdésben.
2021. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!